Much Active Such Epic
Something unexpected - Page 6 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Something unexpected - Page 6 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Much Active Such Epic

A free forum. Omfg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Foorumisse sisse aitavad elada PILDID
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Shut up, woman, get on my horse!
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 16:07

» Threeway maybe?
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 15:56

» Such chat
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 21st March 2014, 16:15

» Is it now good or bad?
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Robin Carter 10th March 2014, 17:40

» i swear i did nothing
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Oliver McCardle 2nd March 2014, 15:28

» We need to talk about Kevin
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 28th February 2014, 10:41

» Tell me what you want to hear
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Robin Carter 27th February 2014, 21:31

» They see me rollin, they hatin[MASSIKAS]
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Robert James Carter 27th February 2014, 17:41

» Kes otsib, see leiab
Something unexpected - Page 6 I_icon_minitimeby Remy Carter 27th February 2014, 09:34

Statistics
We have 23 registered users
The newest registered user is MyPrettyFace

Our users have posted a total of 3682 messages in 79 subjects
Top posters
Robin Carter
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Remy Carter
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Robert James Carter
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Andrew Sloan
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Raymond Morris
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Kevin Bennett
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Arabella Bennett
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Eleanor McKenna-Shay
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Susanne Clay
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 
Iska Lizbeth Bennett
Something unexpected - Page 6 I_vote_lcapSomething unexpected - Page 6 I_voting_barSomething unexpected - Page 6 I_vote_rcap 

 

 Something unexpected

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 13:48

Kevin ohkas ning naeris siis kergelt. Andrew reageeris alati ühtmoodi sellele, kui Kevin niimoodi ütles. "Ma ei taha, et inimesed arvaks, et ma olen gei," sõnas Kevin muiates. Ta ei tahtnud kohe üldse mitte. Selle pärast ta alati korrutaski, et ta pole gei. Tegelikkuses vist rohkem endale, kui teistele. Andrew'l oli ju täiesti kama, mis ta on. Ta teadis väga hästi, milleks Kevin võimeline on ja milleks mitte ja ta ei küsinud sealjuures, mis orientatsioon Kevinil on. Tõenäoliselt oli kutt ainus, kes selle pärast põdes. "Mul on sulle hea lugu rääkida," muigas Kevin siis. "Ma jäin mõni päev tagasi keemia tundi hiljaks ja õps pani ming Carteriga kokku mingit tööd tegema. Ma mingi lollitasin seal ja keerasin manti kokku ja siis see asi lendas üle laua ja me pidime peale tunde koristama minema klassi. So me läksime sinna ja siis Carter pesi nõusid seal nagu tore koduperenaine, kuni ma end tõmbekapis pilve tõmbasin," seletas Kevin lõbusalt muiates. "Aga siis ma pakkusin talle ka, ta pole kunagi varem kanepit teinud, saad aru milline wuss. Igaljuhul tõmbasime seal ja rääkisime veits ja siis hakkasime tatistama ja käppima üksteist. Enne kui ma arugi sain, me olime mõlemad keemia klassis alasti ja üksteise küljes ja siis tuli õps klassi. Aah, sa oleks pidanud ta nägu nähema," naeris Kevin lõbusalt. "Siis ta peksis meid klassist välja ja me läksime laiali, aga see nägu, mis õpsil ees oli... Hindamatu," naeris Kevin. Nüüd tagasi mõelda oli see ikka üks tore lugu, mida jutusutada, aga tol hetkel süda ikka puperdas ja suhteliselt hirm oli paariks hetkeks.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 13:55

"Keegi ei arvagi, et sa gei oled," ütles Andrew lõbusalt. Teda ennast näiteks tõesti ei huvitanud jah, mis Kevini orientatsioon oli. Kui talle meeldis meestega ameleda siis meeldis, keda see silt ikka huvitab. Aga kui Kevin ütles, et tal hea lugu rääkida on, kuulas Andrew huviga, mis kutt talle jutustas. Andrew naeris lõbusalt selle peale ning vajutas Kevini huultele musi. "Ja mina arvasin, et Carterid on pähh-pähh," muigas kutt. Aga tõesti, hea jutt oli. Ta võis vaid ette kujutada, mis poiste õpetaja reaktsioon olla võis. Okei jaa, Andrew ise oli ka päris paljudele seksi ja asjadega vahele jäänud, aga Kevin oli ju see, kelle meelest keegi jumala eest teada ei tohtinud, mis talle meeldib.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 14:04

"Nad ongi pähh," muigas Kevin. "Aga Robert... Ma ei tea.. Ta on neist kõige normaalsem. Kui ta poleks Carter, siis me võib-olla oleks juba ammu amelenud," muigas Kevin lõbusalt. Kõige rohkem ilmselt oligi Kevinile Carteritest vastumeelsed Russell ja Remy, sest nad olid vaemad ja üldjuhul riiukuke tüüpi. Robin võis ka sitasti öelda, aga tema ei tulnud enamasti ise norima ja Robert oli täitsa okei. Kui välja jätta see üks kord, mil kutt talle palliga vastu nägu virutas ja tal ninast verd lahmama hakkas.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 14:15

Andrew muigas lõbusalt selle info peale. "Sebite?" küsis kutt muiates, kui Kevinit küljest kergelt näpistas. Ei ta ei olnud pahane, et Kevin teistega ka katsetas ja värki. Tema oli ikkagi esimene kutt, kellega Kevin suudles ja selliseid asju tegi. Kuigi jah, päris õige süütuse sai mingi suvaline jorss tal, aga sellest ei olnud ju hullu. Ja ta ei saanudki pahane olla Kevini peale selliste asjade pärast. Nad ei olnud koos-koos ja Andrew ise oli ka pidevalt suvalistega.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 14:21

Kevin pööritas silmi. "Ei sebi," sõnas kutt. "Come on, nii hull ma ka poleks, et Carteriga sebima hakkaks. Ma lihtsalt ütlesin, et ta on normaalne," sõnas kutt pead raputades. "Pealegi ma pole gei, mis tähendab, et ma ei hakka mingite meestega sebima," tuletas Kevin meelde. Ta võis niisama lollitada, aga ega ta nendega kohe suhtesse astu või midagi. Seda ta parem ei mainud, et nad numbreid vahetasid, muidu Andrew arvabki, et nad sebivad.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 14:26

"Mhmh," muigas Andrew lõbusalt. Ta vajutas uue musi Kevini huultele ja muutis selle põgusaks suudluseks. "Varsti tuled ja tutvustad mulle oma kutti," ütles Andrew kavalalt. "Ma võin sind ise tutvustada mõne päris normaalse mehega, soovid?" Andrew'l oli päris palju selliseid.. poiss-sõbra kandidaate tutvusringkonnas. Andrew ise neid ei soovinud, aga Kevinile võis ju neid tutvustada. Või pigem lihtsalt kiusata teda selle teemaga.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 14:30

Kevin pööritas jälle silmi. "Ei!" sõnas kutt. "Mul ei ole mingit kutti ja ei hakka olema ka. Mis ma tegema pean, naisega abielluma, et sa mind usuks?" küsis kutt siis väljakutsuvalt. Niimoodi ta tegelikult enda tulevikku nägi. Kunagi on ta abielus mõne naisega ja neil on lapsed ja valge aed ja koer ja värki. Niimoodi kujutas Kevin oma tulevikku ette. Talle meeldisid tüdrukud ka. Hell, tal oli naistega rohkem kogemust kui meestega. Ta oli isegi koolis riietusruumis kisakooritüdrukut pannud eks ole.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 14:36

Andrew naeris kergelt ja kaisutas Kevinit tugevamini. "Ei pea," muigas kutt. "Ise tead, mis sa teed," ütles ta lõbusalt. Aga kui Kevin talle kurtma tuleb, et talle mõni kutt meeldib, siis saab Andrew võidurõõmus olla. Ta tegelikult arvas küll, et Kevin oli enamat, kui ainult katsetamisfaasis. Kui katsetada, siis pigem prooviks korra suudelda ja ehk seksida ka, aga Kevinil oli päris mitme mehega juba kogemust ning see vähemalt Andrew' meelest tähendas ikka mingit muud seksuaalset orientatsiooni, kui hetero. Aga kes teab.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 15:01

Kevin naeratas rahulolevalt. "Teangi!" sõnas kutt siis tähtsalt ning vajutas musi Andrew huultele. Kui ta üldse tahaks kellegagi koos olla, siis tegelikult tahaks ta Andrew'ga olla. Aga ta polnud gei, nii et see variant jäi kohe kindlasti ära. Ei mingit geivärki! "Kas me lähme neid teste tegema nüüd?" küsis Kevin siis ohates. Sest kui kaua nad ikka ootavad nende testidega eks ole. Mingi hetk peaks ära tegema.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 15:08

Andrew naeris kergelt ning vajutas mitu väikest musi Kevini huultele. Tema ise kaaluks küll Keviniga suhtes olemist. Talle meeldis Kevin. Aga samas ta teadis, et ta ei tahaks olla päris suhtes kellegagi, kes ei ole kindel, mida ta tahab. Ja Kevin korrutas talle kogu aeg, et ta ei ole gei. "Käime pesemas ära, siis võib minna," nõustus Andrew aga testide peale. Ta ajas end istuma ning nad suundusidki Keviniga pesema, et siis end riidesse panna ja takso võtta, et haiglasse sõita, teste tegema. Ja ei küsinud keegi Kevini vanemate kohta midagi, seega nende eest jääb see saladuseks.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 17:04

Kevin noogutas ning ajas end püsti koos Andrewga pessu minna. Kiirelt pesus käidud, panid nad riidesse, sõid midagi ja sõitsid siis taksoga haiglasse, kus Kevinilt veidi verd võeti ning kinnitati, et temaga võetakse kohe ühendust, kui tulemused käes. Kõik käis suhteliselt kiiresti ja nüüd oli neil jälle vaba aega küll ja veel. Kevinil polnud otseselt kiiret koju, ta oli oma autoga tulnud ja võis ükskõik, mis kellaajal tagasi sõita. "Lähme Mäkki, ma tahaks ilgelt burksi," palus Kevin siis. "Me ei pea isegi seal sööma, võime kaasa võtta," lubas kutt. Lihtsalt tal oli räme burgeri ja friikartulite isu.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 17:11

Andrew kergitas Kevini pakkumise peale pisut kulmu. "No lähme võtame kaasa siis." Ta vajutas musi kuti põsele ja muigas kergelt, kui tema reatsiooni ootas. Mis ta sellest avalikus kohas musitamisest arvas? Aga nad hakkasidki ilusti Mäki poole jalutama, mis haiglast kaugel ei asunud. Koju sõitmiseks pidid nad aga takso jälle võtma, eriti, kuna nad kaasa võtavad. Varsti nad jõudsid Mäkki ja seisid järjekorda, et tellimust esitada.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 17:35

Kevin punastas ning tõmbus kohe Andrew'st eemale, kui kutt ta põsele musi vajutas. "Mida sa teed? Sa tead, et avalikult ei tee!" sõnas kutt natukene endast välja minnes. Kiiruga vaatas ta ringi, ega seal kedagi olnud, kes neid märganud oleks. Vähemasti kedagi tuttavat Kevin ei silmanud. Seejärel suundusid nad Mäkki, Kevin hoidis oma käsi teksade taskutes, kuni nad ootasid, et tellida saaks. Kui nende kord tuli, esitas Kevin oma tellimuse ning ulatas müüale enda krediitkaardi.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 17:38

Andrew esitas oma tellimuse, kui Kevin maksnud oli ning maksis enda asjade eest kenasti sulas. Siis suundusid nad ühte lauda istuma leti lähedal, et oodata, kuni nende söök valmis saab. "Mis sul siis avaliku musitamise vastu on?" küsis Andrew muiates. See ei tähendanud ju midagi. Ja ühtegi Kevini tuttavat ei olnud läheduses.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 17:42

Kevin istus laua taha, pilk letil, et millal nende toit valmib. "See on imelik," sõnas kutt kergelt silmi pööritades. "Ma ei taha, et inimesed asjast valesti aru saaks. Palun ära tee enam nii," sõnas kutt tõsiselt, Andrew poole vaatamata. Tüdrukuga ehk veel, aga kutiga oli imelik. Andrew jah võis kellega tahes, kus tahes musitada, aga mitte Kevin. Mis siis kui tema isa just täna linna otsustas tulla?
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime23rd February 2014, 17:50

Andrew ainult raputas muiates pead. "No ma ei tee rohkem," ütles ta lõbusalt. Oh see väike arg Kevin. Nad arutasid veel paari asja enne, kui nende söök saabus ja nad takso võtsid, et Andrew' juurde tagasi sõita. "Sa lähed täna koju?" küsis Andrew, kui nad köögis laua taga istusid ja oma burgereid ja friikaid sõid.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 16:05

Kevin noogutas vastuseks, kui ta oli oma burgerist suure ampsu hammustanud. Nom-nom! "Õhtu poole lähen ilmselt," sõnas kutt kui oli suu tühjaks söönud. "Muidu saan kodus peksa, kui ma sinna ei ilmu varsti," muigas Kevin kergelt. Tegelikult ta kartis, et ema hakkab muretsema ja seda polnud neil ometi vaja, et ta ema peaks tema pärast muretsema. See oleks viimane asi, mida Kevin tahaks.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 16:17

Andrew muigas kergelt kuti sõnade peale. "Jamh, seda küll vaja ei ole, et keegi su ilusat näolapikest vigastaks," ütles ta lõbusalt. "Aga siis ma lähen õhtul ise ka välja.." Andrew võttis mõtlikult ampsu burgerist. Tahaks küll ilmselt jah. Kellelgi kuskil raudselt on mingi pidu ja no Andrew'le meeldis juua ja suvakaid sebida. Kuni need suvakad normaalsed on. Kutt judistas kergelt oma õlgu ja jõi siis natukene burgerile peale. Õhh.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 16:20

"Hmm, kuhu siis?" uuris Kevin. Mitte, et tal selle infoga väga midagi peale oleks hakata. Tahtis välja minna, siis läks. Kevin ei saanud sinna ju mitte midagi teha. Kuigi ta oleks hea meelega Andrew'ga kaasa läinud. Poleks lubanud tal suvakaid sebida, aga ennast ka näppida ei laseks. He was rude like that. Kevin hammustas jälle enda burgerit. Kahju, et see otsa saab varsti.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 16:23

Andrew kehitas pisut õlgu. "Kellelgi kindlasti on mingi pidu kuskil," muigas kutt. "Äkki õnnestub mõni normaalne kutt ka leida nende kõigi seast seal." Andrew'l tegelikult oli pidudega ka halbu kogemusi, aga mitte nii halbu, kui süütuse kaotamine. Alati oli ta vägistamisolukordadest välja pääsenud, kas iseseisvalt, või oli keegi peale sattunud sellele ja ära lõpetanud asja. Aga see ei pannud Andrew'd pidusid kartma. Hea oli end vabaks lasta.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 16:54

Kevin kergitas kulme. "Ehk tõesti," sõnas ta siis kergelt muiates ning hammustas jälle oma burgerist ampsu. Talle ilmselgelt ei meeldinud see mõte, aga kes oli tema misagi ütlema? Andrew võis teha, mida tahtis. Kevin ei olnud mingi ema või asi tal, et kõrval seletada, mida ta võib teha ja mida mitte. "Ja mis sa siis teed, kui pole pidu?" küsis Kevin siis lõbusalt. Ka selline võimalus oli olemas ju.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 16:58

Andrew kehitas õlgu ja võttis oma burgerist viimase ampsu. Nii hea oli! "Siis ma olen kodus, mõtlen sinust ja rahuldan ennast ise," muigas kutt kavalalt. Kusjuures ta oli end rahuldanud küll Kevinile mõeldes. Ja kuradi hea oli. Ja nüüd, kui nad päriselt seksinud olid, on see kindlasti veelgi parem. Selle peab raudselt järgi proovima.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 17:03

Kevin turtsatas naerma. "Kõlab palju paremini kui mingi pidu," arvas kutt lõbusalt. Vähemalt tema jaoks. See, et Andrew talle mõtleb, kõlas igati hästi ja kordades paremini kui mingi pidu, kus ta saab suvakaid käperdada. Hea oleks kui ta siis ka temast mõtleks, kui ta neid suvakaid ikkagi käperdab. "Ja mina lähen koju ja olen igav," muigas Kevin. Peaks mingi peo korraldama jälle. Huvitav, kas ta vanemad ei tahaks kodust ära minna. Ilmselt mitte. Damn.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 17:07

"Kas ma kuulen kadedust su hääles?" küsis Andrew naeratades, kui käe sirutas, et kuti põske näpistada. "Sa võid ka kodus minule mõelda ju." Andrew'le küll meeldiks, kui Kevin end temale mõeldes rahuldaks. See mõte erutas teda juba praegu. Damn. Aga vaevalt, et seda juhtub. Kevin ju ei olnud gei, nagu ta kogu aeg korrutas.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime24th February 2014, 18:23

"Mida? Ei!" kortsutas Kevin kulme ning turtsatas. "Miks peaks mina kade olema?" küsis kutt mõistmatult. Ei olnud ta kade midagi, eks ole! "Sina peaksid hoopis kade olema," sõnas ta siis tähtsalt. Ta ei teadnud, mille pärast küll, aga kindlasti leiaks põhjuse, miks kade olla. Kevin sõi oma burgeri ära ja hakkas friikaid sööma, juues vahepeal coca-colat peale. Kiirtoit oli ikka parim toit.
Back to top Go down
Sponsored content





Something unexpected - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Something unexpected
Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Much Active Such Epic :: Richmond :: Other places :: Andrew' korter-
Jump to: