Much Active Such Epic
Something unexpected 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Something unexpected 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Much Active Such Epic

A free forum. Omfg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Foorumisse sisse aitavad elada PILDID
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Shut up, woman, get on my horse!
Something unexpected I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 16:07

» Threeway maybe?
Something unexpected I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 15:56

» Such chat
Something unexpected I_icon_minitimeby Kevin Bennett 21st March 2014, 16:15

» Is it now good or bad?
Something unexpected I_icon_minitimeby Robin Carter 10th March 2014, 17:40

» i swear i did nothing
Something unexpected I_icon_minitimeby Oliver McCardle 2nd March 2014, 15:28

» We need to talk about Kevin
Something unexpected I_icon_minitimeby Kevin Bennett 28th February 2014, 10:41

» Tell me what you want to hear
Something unexpected I_icon_minitimeby Robin Carter 27th February 2014, 21:31

» They see me rollin, they hatin[MASSIKAS]
Something unexpected I_icon_minitimeby Robert James Carter 27th February 2014, 17:41

» Kes otsib, see leiab
Something unexpected I_icon_minitimeby Remy Carter 27th February 2014, 09:34

Statistics
We have 23 registered users
The newest registered user is MyPrettyFace

Our users have posted a total of 3682 messages in 79 subjects
Top posters
Robin Carter
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Remy Carter
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Robert James Carter
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Andrew Sloan
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Raymond Morris
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Kevin Bennett
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Arabella Bennett
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Eleanor McKenna-Shay
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Susanne Clay
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 
Iska Lizbeth Bennett
Something unexpected I_vote_lcapSomething unexpected I_voting_barSomething unexpected I_vote_rcap 

 

 Something unexpected

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 11:50

Tegevusetult oli Andrew taas kodus. Ta oli ärganud pisut enne kella ühte ning käinud poes, sest tema külmkapp nägi tõesti tühi välja. Nüüd aga võis sealt leida kõike head-paremat. Igavusest oli noormees ka korterit koristanud ja kõik oma mustad riided pesema pannud. Mõnikord võis koristada ka ju ometi. Varsti nägi Drew korter täiesti esinduslik välja ning nooruk suundus vannituppa, et endal meik maha pesta, kuna ta nagunii ei kavatsenud täna rohkem välja minna. Ja tegelikult oli noormehe näonahk täiesti korras ja ei vajanudki eriti mingit puudrit. Silmad värvis Sloan siiski kergelt ära enne, kui vannitoast jälle väljus, et magamistoas voodi ära teha ning oma läpakas haarata. Sellega läks ta elutuppa, võttis köögist endale paki krõpsu ja paki õunamahla ja vajus diivanile, et filme vaadata, viitsimata telekat kasutada. Vahepeal oli ta mõelnud, et peaks bändi liikmetega rääkima ja jälle kokku saama, aga täna oli üks äärmiselt motivatsioonitu päev ning Andrew ei soovinud kellegagi ise ühendust võtta. Kui kellelgi teda vaja on, siis saavad teda kätte küll.

Riietusest rääkides, Andrew oli pärast poeskäiku end mugavamalt riidesse pannud. Ta riided olid musta värvi, nii palju, kui tal neid seljas oli. Täpsemalt kandis ta siis boksereid, sokke, mugavaid dressipükse ja maikat. Hea, et ta korteris soe oli.

OT: Kevin.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 12:18

Järgmisel päeval pärast seda meeletut pidu, kus Kevin oma süütuse kaotas, sõitis ta pohmellis peaga Richmondi, et Andrewga rääkida. Andrew oli Kevini kõige parem sõber kõigist ja ainult temaga sai ta sellistest asjadest rääkida. Reaalselt. Üsna pea oligi kutt sõbra ukse taga, kandes musti teksasid, nööbitavat sinis-valge ruudulist särki ja peal oli tal must jakk ning jalas mustad tennised. Kutt koputas uksele, aga ei oodanud väga kaua, astudes kohe sisse. "Andrew!" hüüdis kutt üle korteri ning astus enda tennised jalast. Ta võttis jaki seljast ja viskas selle hooletult nagisse. "Andrew, kurat!" hüüdis kutt uuesti ning astus siis elutuppa, leides kuti läpakaga diivanilt. "Andrew! Ma tegin midagi väga lolli," sõnas kutt ning ronis kohe diivanile noorukile külje alla. Tavaliselt ei olnud Kevin eriti selline pugejas, aga Drew läheduses võis. Temaga koos võis igasuguseid lolluseid teha.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 12:24

Andrew kuulis koputust, aga ei saanud kohe filmi pausile panna, seega läks tal hetk aega. Selle aja peale oli aga külaline juba sisse astunud ja Andrew tundis häälest ära, et tegemist oli Keviniga. "Siin olen," ütles kutt pärast teist korda, kui Kevin vandunud ka veel oli. "No mis sa tegid?" küsis Andrew filmi pausile pannes ja asetas läpaka ära, kui Kevin tema juurde puges. Mis juhtus? Sloan põimis käed ümber pisema poisi ja vaatas teda natukene murelikult. Kevin oli tema kõige parem sõber ja kui kutt tema juurde ilmub ilma teatamata ja kohe esimesed sõnad on, et ta midagi väga lolli tegi, siis ilmselgelt on Andrew automaatselt mures.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 12:38

Kevin ohkas raskelt ning toetas oma pea Andrew õlale. "Kas sul vett on?" küsis Kevin eirates esialgset teemat mõne hetke. Tal oli siiski pohmell ja üsna halb olla eks ole. Kutt ohkas raskelt ning vajus sügavamale diivanile istuma. "Ma käisin joomas eile," pomises kutt. Mitte, et see probleem oleks olnud. Ta käis tihti joomas. "Aga ma tegin midagi nii lolli," pomises kutt siis. "Seal oli mingi tüüp ja ta kinda ajas ligi mulle ja ma lihtsalt.. Ma olin nii täis noh," ohkas kutt ning sulges oma silmad. "Ma ei suuda uskuda, et ma nii loll olen," pomises kutt. "Ma ei tea, mida ma mõtlesin, ma ei mõelnudki midagi ilmselgelt. Türa küll," pomises kutt pead raputades. Ta jutt oli ilmselgelt väga segane ja ei tea, kas Andrew kõigest arugi sai, aga Kevini jaoks tundus kõik loogiline. Ta kaotas mingile suvalisele tüübile täis peaga oma süütuse!
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 12:43

"Köögist saab vett jaa.. mahla on mul ka," sõnas Andrew, kergitades mahlapakki enda kõrval. Aga ta kuulas nüüd, mis Kevin seletas ning kortsutas tungivalt kulmu. "Ma ei saa aru. Sa magasid kellegagi?" küsis Andrew pisut segadusse sattudes. Mingi mehega? Oota mida? Kevin magas kellegagi? Aga Andrew ei hakanud edasi mõtlema oma mõtet veel, sest noh, ta ei olnud ju päris kindel. Mis toimus? Sloan siiski kallistas Kevinit tugevasti. Ta kõigepealt tahaks nagu korralikult aru saada, mis toimunud oli, aga raske oli aru saada, kui Kevin otse ei öelnud, mis juhtus, ainult midagi seletas, et ta lolli teo tegi.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 12:47

"Jaaa," noogutas Kevin, kui Andrew selle välja ütles. "Ma magasin mingi täiesti suvalise tüübiga mingil suvalisel peol ja ma olin maani täis ja kivis," Kevin raputas pead ning haaras oma pöidla ja nimetissõrmega oma ninajuurest. "Täiesti perses, ma kaotasin oma süütuse, Andy," pomises Kevin raskelt ohates. Ta oli nii loll. "Ja ma ei tee seda enam kunagi uuesti! Ei maga enam ühegi mehega," raputas kutt siis pead ning väristas oma õlgu. Ühest korrast piisas täiesti. Nooruk sirutas end veidi ja haaras Andrew kõrvalt mahlapaki. Kutt korkis paki lahti ja tõstis selle huultele, kaanides ahnelt mahla. Nii janu oli!
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 12:53

Andrew kergitas nüüd kulmu ja vaatas Kevinit natukene imestunult. "Minuga ei kõlba ja siis läheb kaotab oma süütuse kellelegi suvalisele. Fain!" Andrew turtsatas pahaselt, aga see oli teeseldud pahane ja ta muigas ka üsna kohe pärast seda. Okei, tegelikult natukene pettunud oli ta küll. Tema tahtis Kevini süütust ja kutt ainult blokkis. Ameleda kõlbas küll, aga mitte seksida. Väga ebaviisakas. "Mehega pole üldse nii hull. Sa lihtsalt mõtled selle asja endale hulluks," muigas Andrew. "Ja sa ei pea seda enda süütuse kaotamiseks pidama. See pole nii oluline ikkagi. Sa võid vabalt magada hiljem kellegagi, kes sulle tegelikult meeldib ka ja seda pidada oma esimeseks korraks." Esimese suudlusega oli ka üsna sama ju. Ei pidanud oma esimeseks suudluseks pidama musi mingi suvalise inimesega. Ja näiteks vägistatud inimesed ka enamasti ei pidanud seda vägistamist süütuse kaotamiseks, kui nad läbi selle oma süütuse kaotasid.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 12:57

Kevin pööritas silmi ning pani mahlapaki käest ära kui oli selle taas kinni korkinud. "Ma olin juua täis! Ma ei tahtnud üldse oma süütust kaotada!" sõnas kutt raskelt ohates. "Ma pole gei!" sõnas kutt täiesti kindlalt. Gaad! Talle meeldisid tüdrukud ju! Ta lihtsalt... Lihtsalt hea oli meestega lollitada. See ei tähenda kohe, et ta gei on! Ta väristas uuesti õlgu. "Tead mis, savi! Ma lihtsalt unustan selle ära ja seda ei juhtunud kunagi ja ma ei maga enam kunagi mitte ühegi mehega! Ma ei lase mitte ühtegi meest endale lähedale enam!" sõnas Kevin. Irooniline, sest praegu istus ta Andrew kätevahel, aga ta ei tahtnud eemale ka tõmbuda. Hea oli olla seal.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:04

Andrew naeris kergelt ning kallistas Kevinit tugevamini. "Seda on näha jah, kuidas sa ühtegi meest endale lähedale ei lase," ütles ta oma nägu Kevini kaela vastu peites ning poetas sinna paar musi. "Sa ei peagi olema gei. Seksuaalsus on palju laiem mõiste, sinna ei kuulu ainult heterod ja geid. Sa võid vabalt bi olla. Sa võid pan olla. Sa ei pea end üldse sildistama. Võib-olla sa oled hetero, kes tahab katsetada," seletas Andrew. "Oma seksuaalsuse pärast ei peaks sa üldse muretsema." Andrew jah ütles, et ta on gei, sest ta ei olnud huvitatud naistest, vähemalt mitte selles mõttes. Ja ta ei olnud vähemalt praeguseni olnud huvitatud ka ühestki teisest soost inimestest, peale meeste.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:07

Kevin ohkas raskelt ning ristas rinnal käed, lubades Andrewl enda kaela suudelda. Nii hea oli, kui Andrew teda puudutas. Tõesti, miks ta ei võinud kutile end kätte anda? Miks ta pidi pirtsutama koguaeg? Nüüd ta kaotas oma süütuse kuskil suvalisel peol. "Ma ei taha kunagi enam kellegagi seksida," pomises Kevin siis ning vajus jälle sügavamale diivanisse istuma. "See oli nii valus. Ma olin juua täis ja ikka tundsin, kui valus see on," pomises Kevin ning sulges oma silma ja toetas pea diivani seljatoele. Andrew juures oli kuradi hea olla! "Tee mulle süüa," palus nooruk siis. Tahaks mingit burgerit hoopis võib-olla.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:11

"Alguses ongi valus, eriti, kui valesti teha," ütles Andrew noormehest natukene eemale tõmbudes. "Aga hea ei olnud siis üldse?" Andrew mäletas enda esimest korda üsna häguselt. Siis oli tema ka bottom olnud. Ja praegu üsna olenes olukorrast. Tal vahet ei olnud, mida ta teeb, peaasi, et rahulduse kätte saab. Eriti üheöösuhete korral. "Ma võin sulle krõpsu pakkuda," muigas Andrew siis, libistades ühe käe Kevini ümbert ära, et talle krõpsupakk ulatada.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:15

Kevin vaatas Andrew'le silma ja kehitas õlgu. "Mitte eriti," sõnas ta siis. "Ma ei tea, ma ei mäleta. Ma mäletan ainult seda, et see tegi sitaks haiget ja oli väga ebamugav," sõnas kutt. "Aah, ja me ei kasutanud kondoomi ka," pomises kutt ning facepalmis, sulgedes uuesti oma silmad. "Miks? Miks ma teen nii?" küsis ta, nagu Andrew teaks vastust sellele küsimusele. Ta avas silmad ja vaatas krõpupakki. Hetke kõhelnud pistis ta käe pakki ning tõmbas selle välja, sõrmede vahel hunnik krõpsu, mida ta siis teise käega suhu hakkas pistma tüki haaval.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:22

Andrew ohkas, kui Kevin teatas, et nad kondoomi ka ei kasutanud. "Siis sa pead arsti juures ära käima," ütles noormees. Tema oli jah paljude inimestega maganud ja Kevin teadis seda, aga ta ei olnud mitte kunagi ilma kondoomita seksinud ja Andrew käis regulaarselt kontrollis. Küsimuste peale Andrew muigas natukene. "Sest sa oled totu," ütles ta poisi juukseid sasides. Andrew võttis ka endale ühe krõpsu aga pärast selle söömist põimis ta mõlemad käed jälle ümber Kevini. "Sa oleks ikka pidanud minuga asja ära tegema," muigas Andrew. Drew oma aastatepikkuse kogemusega juba teadis, kuidas meest rahuldada.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:25

"Arsti juurde? God, kas mul on mingi haigus?" küsis Kevin ehmunult. Issand, äkki ta sai AIDSi? Kutt tõmbus näost valgeks, söögiisu kadus järsku ära. Miks ta tegi neid asju? Kevin pani ülejäänud krõpsud enda käest ära tagasi pakki. Issand jumal, mis siis kui tal ongi AIDS nüüd? Kutt jäi väga vaikseks ning põrnitses ehmunult seina. Kõik oli täiesti perses! Sõna otseses mõttes. Kuuldes Andrew viimast lauset pööritas Kevin silmi. "Ma ei tee seda enam mitte kunagi mitte kellegagi!" sõnas kutt. Oligi hea, et tal Andrega sellist kogemust polnud, mille pärast ta nüüd kartma ja põdema peaks.

Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:31

Andrew ohkas pisut ning kallistas Kevinit tugevamini. "Ma loodan, et sul ei ole haigust, aga isegi mina käin kontrollides ja ma ei ole kordagi kaitseta seksinud," mainis noormees. "Lihtsalt kindel olemiseks peaksid sa testid ära tegema. Ma tulen sinuga kaasa, see ei ole midagi hullu, eks?" Vaevalt Kevinil haigusi on. Keegi haige inimene ei seksi ilma kaitseta, kui ta on teadlik oma haigusest. Või noh, mõni ehk seksiks, aga siis ta peab tõesti õel olema. "Ja kunagi sa ikka seksid kellegagi jälle ju. Ära lase ühel halval kogemusel seda kõike rikkuda. Seks on hea, kui teine inimene teab ka, mis ta teeb." Aga tundus, et Kevini süütuse võtja ei teadnud, mida ta tegi.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:38

Või oli Kevin lihtsalt liiga täis, et ta teaks, mis seal täpselt toimus ja selle osa oli ta ära unustanud, kus tal hea olla oli. "Ma ei taha enam kunagi seksida," pomises kutt ning puges Andrew'le rohkem kaissu, põimides oma käed talle ümber. Miks see kõik järsku veel hullem tundus, kui enne Andrew juurde tulemist? "Kas ma saan kohe testi tegema minna ja saan kohe tulemused teada?" küsis Kevin tasakesi. Ta tahaks kohe teada, et kõik on korras. Ta ei suudaks oodata jumal teab kaua, et teada, mis tal on või pole. "Kuidas sa üldse mind praegu hoida julged, kui mul võib mingi haigus olla?" küsis Kevin siis veidi eemale tõmbudes ning vaatas Andrewle otsa. Tahaks kanepit. "Kuule, lähme suitsule," arvas kutt siis ning nõksatas peaga rõdu poole.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 13:42

"Kohe ei saa tulemusi," raputas Andrew pead. "Kuskil nädala aja jooksul saab need teada." Andrew kallistas Kevinit tugevasti, tõmmates teda endale lähemale. Küsimuse peale aga ta naeratas. "Ega need haigused kallistamisega ei levi. Ma julgeks sinuga seksida ka, isegi, kui sa oled haige. Mida ma siiski pigem usun, et sa ei ole." Andrew oli seksinud meestega, kellel oli HIV. Ja ta oli endiselt ise terve. Suitsu jutu peale Andrew kehitas õlgu. "Kui sa täna tahad testi tegema minna, siis ma ei soovita sul pilves peaga minna." See värk oli siiski illegaalne ja arstid saavad ju aru.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 18:10

Kevin kortsutas kulme. Kurat, kõik hea rikutakse ära. "Kas nad teatavad mu vanemaid ka?" küsis Kevin siis murelikult. Ta ei tahaks, et ta vanemad sellest midagi kuuleks eks ole. Kutt näris närviliselt enda alahuult. Kanepit tahaks küll praegu. "Kuule, aga lähme käime ära ja siis pärast seda teeme tobi," palus Kevin siis. Saaks selle testiga ühele poole. "Mul on pohmell praegu tho," pomises kutt. See tähendas, et tema veres oli ilmselt alkoholijääke. Ja ta oli alaealine. See oli ka halb ju. "Või, ma jään ööseks siia ja lähme homme," pakkus kutt siis.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 18:17

"Ei teata," raputas Andrew pead. See on ikka privaatne info ja värki. Ta kuulas nüüd Kevini arutlust ja naeratas pisut. "No teeme nii," nõustus noormees. Nagunii tal midagi asjalikku teha ei olnud ja kui Kevin sinna jääb, siis ta saab vähemalt kutiga suhelda ja kes teab, äkki saab paar musi ka. Tahaks seksida temaga. Ta on mitu aastat juba üritanud tema püksi pääseda! Ja siis Kevin võtab kätte ja seksib mingi suvakaga.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 18:24

"Väga hea, siis lähme suitsule," sõnas Kevin ning ajas end püsti ja suundus sokkis rõdule. Väljas oli suhteliselt ilus ilm endiselt siiski. Ta otsis taskust välja zippo ja kanepipläru ning süütas selle ja tõmbas hea suure mahvi. Nii mõnus! "Aah," ahhetas kutt. Kohe hakkas parem. Juba pärast esimest mahvi tundis ta end tunduvalt paremini. Kevin tõmbas veel mitu mahvi ning sulges oma silmad. Hea, et Andrew elas Richmondis ja et ta korteril rõdu oli.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 18:31

Andrew ajas end ka püsti, pannes läpaka kaane möödaminnes kinni. Ta järgnes Kevinile ning astus tema selja taha, põimides käed ümber poisi piha ja vajutas tema kaelale musi. "Hakkab parem?" küsis Sloan naeratades, kui poissi endale natukene lähemale tõmbas. Kevini lähedus oli nii hea. Andrew'l igatahes oli hea meel, et neil Keviniga selline hea sõprus oli, et ta võis vabalt noorukit musitada ja kallistada ja Kevinil ei olnud selle vastu midagi.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 18:40

Kevin sulges silmad ja toetas end Andrew peale, kui kutt tema selja taha astus. "Jaa," vastas ta siis. "Palju parem," sosistas ta siis. Tõesti hakkas palju parem. Kanep oli ikka hea asi. Varsti hakkas kutil isegi lõbus juba. "Võin siis ööseks siia jääda?" küsis Kevin teades juba vastust, aga ikka oli tore üle küsida. Ta peaks koju teada andma võib-olla. Samas vahet väga polnud. Küll Arabella midagi välja mõtleb vanematele. "Kas sa päriselt ka tahad seksida minuga?" küsis Kevin siis muiates. Või rääkis ta kõike seda vaid kuti lohutamiseks.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 18:46

"Muidugi sa võid ööseks jääda," ütles Andrew naeratades. "Sa tead, et sa võid alati mu juurde jääda." Kevin oli seal terve nädala ka olnud ju mõnikord. Ja hea oli, kui Kevin seal oli. Andrew'le meeldis. Andrew'le üldse meeldis kutiga koos aega veeta. Küllap oli see ka asjaga seotud, et nad ei saanud eriti palju aega reaalselt koos olla. Küsimuse peale Andrew muigas lõbusalt. "Mulle väga meeldiks sinuga seksida," kinnitas Andrew. Ta poetas uue musi Kevini kaelale. Ega ta niisama nalja pärast Kevinil mõnikord amelemise ajal kõvaks ei ajanud. Ikka lootuses, et Kevin tahab temaga siis seksida kah.
Back to top Go down
Kevin Bennett
17-aastane
Kevin Bennett


Posts : 257

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 19:02

Kevin turtsatas kergelt. "Kõike mida tahad ei saa," arvas kutt siis lõbusalt ning tõmbas uue mahvi enda suitsust. Andrew tõesti oli tal kõvaks ajanud päris mitu korda ja iga kord oli Kevin lõpuks blokkima hakanud. Andrew oli ainus kutt, kellega Kevin oli kaine ja selge peaga amelenud. Kõikide teistega oli ta enne ikka midagi tarbinud. Ja ega neid väga palju polnud ka, neid teisi. "Äkki täna öösel saad," muigas Kevin kavalalt. Saab ta jee. Kevin ei tahtnud ühegi mehega enam magada. Never! Anaalseks polnud tema jaoks.
Back to top Go down
Andrew Sloan
19-aastane // linnaelanik
Andrew Sloan


Posts : 338

Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime20th February 2014, 19:09

Andrew muigas kergelt kuti sõnade peale. "Ma tean jah," ütles noormees lõbusalt. Ilmselgelt ei saanud alati kõike, mida tahtsid. Nende hulgas oli ka Kevin ja Andrew oli sellega juba leppinud. Kui Kevin aga ütles, et täna öösel äkki saab, Andrew naeris kergelt. "Mhmh, ma parem ei aja enda lootusi üles," ütles Andrew lõbusalt. Ta pigistas Kevinit enda käte vahel pisut ja langetas oma pead, et Kevini kaela suudelda ja hammustas seda kergelt. See, et ta teadis, et ta Kevinit ei saa, ei tähendanud aga seda, et ta ei musitaks poissi.
Back to top Go down
Sponsored content





Something unexpected Empty
PostSubject: Re: Something unexpected   Something unexpected I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Something unexpected
Back to top 
Page 1 of 7Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Much Active Such Epic :: Richmond :: Other places :: Andrew' korter-
Jump to: