Much Active Such Epic
Natukene ai - Page 2 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Natukene ai - Page 2 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Much Active Such Epic

A free forum. Omfg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Foorumisse sisse aitavad elada PILDID
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Shut up, woman, get on my horse!
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 16:07

» Threeway maybe?
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 15:56

» Such chat
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 21st March 2014, 16:15

» Is it now good or bad?
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Robin Carter 10th March 2014, 17:40

» i swear i did nothing
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Oliver McCardle 2nd March 2014, 15:28

» We need to talk about Kevin
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 28th February 2014, 10:41

» Tell me what you want to hear
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Robin Carter 27th February 2014, 21:31

» They see me rollin, they hatin[MASSIKAS]
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Robert James Carter 27th February 2014, 17:41

» Kes otsib, see leiab
Natukene ai - Page 2 I_icon_minitimeby Remy Carter 27th February 2014, 09:34

Statistics
We have 23 registered users
The newest registered user is MyPrettyFace

Our users have posted a total of 3682 messages in 79 subjects
Top posters
Robin Carter
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Remy Carter
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Robert James Carter
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Andrew Sloan
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Raymond Morris
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Kevin Bennett
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Bennett
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Eleanor McKenna-Shay
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Susanne Clay
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 
Iska Lizbeth Bennett
Natukene ai - Page 2 I_vote_lcapNatukene ai - Page 2 I_voting_barNatukene ai - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Natukene ai

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime4th February 2014, 20:04

"Käi perse Russell!" käratas Remy. "Türa küll!" protesteeris Remy ning kõhkles paar hetke, aga kükitas siis Ricki juurde ning surus oma sõrmed ta kaelale. Ta ei tundnud ka mitte midagi. Vittu! Remy tõstis oma käe Ricki nina juurde ja siis tõmbas käe eemale. "Ta hingab!" sõnas mees. "Aah, ta hingab," Sawyer kõlas peaaegu õnnelikult. "Okei, kiirabi on kohe siin, sa jääd siia ja ütled, et leidsid ta sedasi, me lähme Robiniga sisse," sõnas Remy ning astus õe juurde, et koos temaga sisse minna. Selle peale tahaks kanget juua midagi. Pudeli viskit või viina või midagi. Türa küll!


Last edited by Remy Carter on 5th February 2014, 19:37; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime4th February 2014, 20:10

Robin lasi Russellil tema käega tegutseda ning kallistas venda pisut vastu ka, aga siis Remy tahtis juba, et nad tuppa läheks. Hea mõte ka. Aga kui Rick ikkagi natukene nagu hingas, siis oli ju väga hea, eks? Robin siiski ei olnud just kõige suhtlusvõimelisem, kuid ta liikus nüüd Remyga tagasi majja, sulanud jääkotike ikka käes. Aga ta pool nägu oli ikka paistes, huul oli lõhki ja ta ribid valutasid. See paraneb terve igaviku ju. "Me ei tohiks end kellelegi näidata," pomises Robin lõpuks, kui oma häälepaelad jälle tööle sai. Nad peaks ära minema. Või terveks saama. Või mida iganes. Aga nad ei tohiks end näidata.
Back to top Go down
Russell Drew Carter
23-aastane
Russell Drew Carter


Posts : 99

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime5th February 2014, 19:31

"Kurat küll, ise peksad tüübi vaeseomaks ja siis olen mina süüdi?" vastas mees sama ülbel toonil. Fakt oli see, et kõik olid vaikselt ilmselt paanikasse minemas, siis võttis õnneks Remy ohjad enda kätte ja selgus, et Rick ei kärvanudki sinna maha. "Tehke kähku!" käskis mees ja jäi Ricki juurde. Ta ootas kiirabi ära, et siis selgitada, et leidis tüübi siit ning kontrollis pulssi ja seetõttu saigi veriseks. Kaasa ta ei sõitnud, Rick ei olnud Drew silmis enam mitte keegi. Kes peksab Robinit, peab arvestama, et ta ei tohi enam iialgi sattuda ühegi Carteri ette, sest siis saab ta järgmise keretäie.
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime5th February 2014, 19:42

Remy suundus koos Robiniga majja ning otsejoones kööki, kus ta oma käed ära pesi. "Türa küll!" vandus mees ning virutas käega tugevalt vastu köögikappi. Ta oli närvis ja paanikas. Vittu noh! Kui ta käed puhtaks sai, otsis mees välja pudeli viina ning pitsi ja kallas endale. Ta kummutas kohe joogi kõrist alla ja jättis siis pudeli ja pitsi enda ette kapile. Remy toetas käed kapi äärele ning ohkas raskelt, langetades pea. Ta kuulis, kuidas kiirabi sinna jõudis. "Kuidas sa ennast tunned?" küsis Remy seejärel õe poole pöördudes, kes seal see kannataja siiski oli. Remy kallas endale veel ühe pitsi ning kulistas ka selle kurgust alla, alles siis astus ta õe juurde, ise saas viinast kibedat nägu tehes.
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime5th February 2014, 19:48

Robin liikus Remyga kööki ning võpatas pisut, kui mees köögikappi lõi. Rahu.. Ivy hingas sügavalt sisse, aga astus ka ise siis kraanikausi juurde, et enda käed hoolega puhtaks nühkida. Rõve oli olla sellest verest ja kõigest. Ta pesi ka oma nägu natukene, hästi õrnalt, et huulelt ja lõualt veri ära saada. Selleks ajaks oli ta puhas ja kuiv, kui Remy talle küsimuse esitas ja oli ka jääkotikese ka ära pannud. "Ma ei tea," ütles Robin siis tasakesi küsimusele vastuseks. "Valus on," muigas neiu siis, suunates pilgu mingile peegeldavale pinnale. "Nägu on mul ka ilus." Jap. Tal oli nägu ühekorraga valus ja tuim ja see oli imelik. Nagu tal poleks poolt nägu aga samas see pool, mida polnud, valutas meeletult.
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime5th February 2014, 21:44

"Su nägu on koguaeg ilus," ütles Remy õele lohutavalt ning otsis arstikapist valuvaigisteid. Ta ulatas kaks tabletti õele, lasi kraanist klaasi vett täis ja ulatas klaasi samuti õele. "Ma ei lase mitte kellelgi sulle haiget teha, eks? Ja Russell ka ei lase ega Robert. Mitte keegi ei lase," lubas Remy. Ta käed värisesid veidi, ilmselt adrenaliinist, mis endiselt mööda tema veene kihutas. Küllap varsti ta rahuneb. Peaks end täis jooma. Remy kallas endale veel ühe pitsi viina ning kummutas selle kurgust alla. Endiselt ei hakanud kuigi palju parem. Damn.
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime5th February 2014, 21:55

"Mhmh," tegi Robin, pisut turtsatades. Aga ta võttis valuvaigistid vastu ja võttis need endale sisse. "Aitäh," ütles tüdruk tasa ja naeratas natukene mehe edasiste sõnade peale. "Ma tean, et te ei lase," sõnas Robin. Ta astus Remy juurde, kui ta järgmise pitsi viina oli alla kallanud endal kõrist ja põimis käed ümber mehe. "Ma tahtsin juba varem sulle rääkida. Ammu juba tahtsin," ütles Ivy vaikselt ja ohkas. "Aga mul on hea meel, et sa nüüdki teada said." Nüüd siis Remy teab ka seda, millest kõik need 'kukkumiste' vigastused tulnud olid.
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime5th February 2014, 22:02

Remy ohkas raskelt ning põimis oma käed ümber õe. "Sa ei tohi varjata selliseid asju minu eest. Ma olen su vanem vend ja minu kohustus on sind kaitsta. Sa pead kõikidest sellistest asjadest rääkima," sõnas Remy kindlalt ning silitas õrnalt oma õe juukseid. Miks ta õde sellist asja nii kaua kannatas? "Oleks ma juba varem teadnud, oleks see asi tunduvalt pehmemalt lahenenud," sõnas Remy üsna kindlalt. Aga mis tehtud see tehtud. Nad ei saanud jääda mõtlema sellele, mis oleks olnud.
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime5th February 2014, 22:06

Kas ikka oleks pehmemalt lahenenud? Remy oli aasta tagasi sama kaitsev Robini suhtes ning ta oleks ikka Rickile peksa andnud ilmselt, mitte talle lilli saatnud ja öelnud, et nüüd Robinit enam ei näe. "Ma ei julgenud," sõnas Robin ja ohkas jälle tasa. "Aga kui midagi sellist peaks veel juhtuma, siis ma räägin sulle," lubas Ivy kindlalt. Ta pidi rääkima sellistest asjadest Remyle, ta pidi sellest ise ka aru saama. Ta ei pidanud ju kannatama seda. Ta ei oleks tohtinudki. Aga siin ta nüüd oli, katkise näoga ja ka muud kohad ta kehal olid muljutud ja tundlikud. "Kuidas sul olla on?" küsis tüdruk siis aga, endiselt vennast eemale tõmbumata. Ta tahtis teada, et Remy on seal tema jaoks.
Back to top Go down
Russell Drew Carter
23-aastane
Russell Drew Carter


Posts : 99

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime6th February 2014, 18:25

Russell läks lõpuks majja ning otsis Robini ja Remy üles. "Kõik korras? Ma mõtlen, et ega teil mingeid väga hulle vigastusi ei ole?" küsis mees murelikult. "Viina küll ära joo. Sa pead enda närvilise oleku kuskil jõukas välja pumpama. Ma ei tea, tarbi kasvõi rahusteid, lihtsalt alkohol ja toores jõud on äärmiselt loll kombinatsioon," arvas Russell. Ta oli väsinud Remy pidevast ülereageerimisest. Keskaajal võeti ka mõnda väikest rumalat kommentaari nii tõsiselt, et... Drew tahtis lihtsalt puhkust.
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime6th February 2014, 18:32

"Mida sa kartsid? Mind?" ei mõistnud Remy. Mida ta õel karta oli? Remy ju kaitseks teda nii et Ricki poleks küll mõtet karta ja Remy oleks ainult oma õe eest väljas. Küsimuse peale raputas ta kergelt pead. "Ma olen kombes, mis mul ikka viga on," sõnas mees. Tema polnud see, kes peksa sai või midagi ju. Mees astus õest eemale, et veel üks pitsitäis viina kurgust alla kummutada kui Russell sisse tuli ning kohe õpetama hakkas. "Alkohol ongi rahusti," sõnas Remy ükskõikselt ning silmitses oma katkiseid sõrmenukke, liigutades sõrmi aeglaselt. Polnud tal muid vigastusi. Nägu oli veidi paistes ja sinine, aga ei midagi hullu. Ta oli hulleminigi koju tulnud.
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime6th February 2014, 18:37

"Ma ei tea," ütles Robin pisut õlgu kehitades. Aga kui Russell tuli, astus ka Ivy Remyst eemale ning silmitses Russelli hetke. "Las ta joob," arvas tüdruk tasa. Ta ise oleks ka tahtnud juua. Valuvaigistid hakkasid juba vaikselt mõjuma. Siis olekski alkoholi veel peale ja hea oleks magama minna. Aga nii vist ei tohi. Though ta kahtles, et Remy või keegi teda takistama hakkaks. Seega võttis ta Remy käest tema pitsi, viitsimata uut otsida, kallas selle täis ning jõi selle kenasti ära. Kõrvetas! Aga Robin ei teinud teist nägugi, kui pitsi tagasi Remy juurde lükkas.
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime7th February 2014, 19:50

"Kuule sina," pomises Remy natukene pahaselt, kui Robin ka seal jooma hakkas. "Sa võtsid just valuvaigisteid," mainis mees. Mingit haiglalaksu nad ka ei tee. Aga muud Remy selle kohta ei öelnud, et õde jõi. Ainult ühe pitsi võttis ju, mis see ikka hullu teeb. Aitabki valuvaigistitel kiiremini mõjuda. Remy tõstis pilgu Russellile ning ristas rinnal käed. "Nüüd on nii, et sellest ei räägi mitte kellelegi. Susannele või Robertile veel, aga vanemad ei tohi kuulda sellest. Ja sina ei näe seda Ricki enam," sõnas Remy otsustavalt, sest tema oli kõige vanem ja tema otsustas! Seejärel haaras ta viinapudeli ja pitsi ning sammus trepi poole, et minna üles oma tuppa jooma. Joob üksinda. Väga hea idee ju.
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime7th February 2014, 22:40

"Mis siis?" muigas Robin pisut. Aitabki paremini mõjuda. Robin peaks täitsa tuttu minema ju. Aga kui Remy hakkas rääkima, et kellele tohib rääkida ja kellele mitte, naine noogutas nõustuvalt. "Robertile kindlasti peaks rääkima." Rob hakkab nagunii küsima ja kas ta enam usuks, et Robin kukkunud on. Ta oli juba varemgi natukene uurinud ju, et miks Robin ei arvanud, et tal ja Rickil pikka tulevikku on. Nüüd saaks ta teada. "Ma ei kavatsegi Ricki juurde tagasi minna, kelleks sa mind pead." Robin saatis meest siis aga pilguga ja haigutas natukene. "Ma lähen magama," ütles ta Russellile, haarates valuvaigistite paki ja võttis kapist pudeli veini. "Hiljem näeme." Tüdruk astus Russelli juurde, et teda kergelt kallistada ja suundus siis üles. Remy nagunii teda ei kuulaks, kui Robin üritaks öelda, et Remy ei peaks jooma üksi ja värki. Ja ehk ongi hea, kui mees saab seda üksi nüüd läbi mõelda.
Back to top Go down
Sponsored content





Natukene ai - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Natukene ai   Natukene ai - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Natukene ai
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Much Active Such Epic :: Carterite maad :: Peamaja-
Jump to: