Much Active Such Epic
This might hurt a lot, though - Page 2 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
This might hurt a lot, though - Page 2 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Much Active Such Epic

A free forum. Omfg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Foorumisse sisse aitavad elada PILDID
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Shut up, woman, get on my horse!
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 16:07

» Threeway maybe?
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 15:56

» Such chat
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 21st March 2014, 16:15

» Is it now good or bad?
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Robin Carter 10th March 2014, 17:40

» i swear i did nothing
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Oliver McCardle 2nd March 2014, 15:28

» We need to talk about Kevin
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 28th February 2014, 10:41

» Tell me what you want to hear
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Robin Carter 27th February 2014, 21:31

» They see me rollin, they hatin[MASSIKAS]
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Robert James Carter 27th February 2014, 17:41

» Kes otsib, see leiab
This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitimeby Remy Carter 27th February 2014, 09:34

Statistics
We have 23 registered users
The newest registered user is MyPrettyFace

Our users have posted a total of 3682 messages in 79 subjects
Top posters
Robin Carter
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Remy Carter
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Robert James Carter
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Andrew Sloan
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Raymond Morris
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Kevin Bennett
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Bennett
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Eleanor McKenna-Shay
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Susanne Clay
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 
Iska Lizbeth Bennett
This might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_lcapThis might hurt a lot, though - Page 2 I_voting_barThis might hurt a lot, though - Page 2 I_vote_rcap 

 

 This might hurt a lot, though

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime13th February 2014, 19:37

Ja vaikimine jätkus. See oli nii veider. Kuidas nad üldse suutsid vaikida? Venna sõnade peale viis Remy oma pilgu Robertile ning tema pea nõksatas veidi poisi poole reetes tema pilgu pööramist. "Ei ole," pidi ta nõustuma. Aga mida nad rääkima peaks siis? Remy ei osanud ühtäkki midagi rääkida. Robert oli endiselt tema vend ja ta kinnitas endale, et mitte midagi pole muutunud, nagu Susanne talle ütles, aga Remy ikkagi tundis, nagu see kutt seal voodis, tema vend, oleks täiesti teine inimene. Nagu poleks temaga enam mitte millestki rääkida. Teda häiris, et ta nii tundis, aga ta ei osanud seda mitte kuidagi muuta ka. Kuidas ta peaks seda muutma? Ta vend oli midagi muud, kui see, mida ta oma vennast kogu aja oli arvanud.
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime13th February 2014, 20:01

Robbie ohkas vaikselt, kui Remy vastus vestlust kuhugi ei viinud. Ta ei tahtnud venda torkida ka, aga ta teadis, et kui see vaikimine ja põrnitsemine veel kaua kestab, läheb ta peast segi. Samal ajal kartis ta, et iga asi, mida ta ütleb, võib Remy uuesti vihaseks ajada. Lõpuks lausus ta vennale otsa vaadates, rinnus raske tunne ja kõht kukerpalle viskamas: "Remy, ainult üks asi on minu juures teistmoodi. Kõik muu on ju sama." Ta teadis, et tundub Remy'le ilmselt mingi tulnukana, aga tegelikult oli kõik samamoodi, lihtsalt üle aasta peidetu oli lõpuks välja öeldud. Midagi poleks tohtinud muutuda!
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime13th February 2014, 20:07

Remy turtsatas kergelt ning viis pilgu jälle eemale, pöörates seekord ka pead rohkem mujale. "Ei ole," vastas mees vaikselt. "Sinu juures pole mitte midagi teistmoodi, lihtsalt nüüd ma tean sinu kohta midagi, mida oleksin pidanud juba ammu teadma," sõnas Remy. Pooleldi Susannelt õpitud sõnadega. Ta raputas kergelt pead. "Kui sa esimest korda ise selles selgusele jõudsid.. Ei, isegi enne seda, kui sa alles arvasid ja katsetasid, sa oleksid pidanud minu juurde tulema," pomises Remy. "Aga ma saan aru, et sa ei saanud. Ja ma püüan olla okei sellega ja ma nagu olengi... sa oled ikkagi mu vend, samas ma pole ka," Remy ohkas. Poleks tal nii suurt vajadust ja tungi oma vendade ja õega hästi läbi saada, poleks ta praegu siin. Ta poleks Susannele helistanud ja ta ei püüaks oma venda praegu mõista. Ta oleks temast lahti öelnud ja mida iganes, aga Remy vajadus vendade ja õe järele pani teda pingutama. "Mul on lihtsalt aega vaja," ohkas Remy siis. Ta lükkas oma päikseprillid pealaele ning vaatas korralikult Robertile otsa. See kõik oli tema jaoks uus ja veider ja... mida ta nüüd tegema hakkab, kui Robertile enam naist otsida pole vaja?
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime13th February 2014, 20:22

Robbie hingas kergendatult, kui Remy lõpuks rääkima hakkas. Ta kuulas venda, tundes end järsku palju paremini. "Ma kartsin," vastas Robbie lõpuks lihtsalt. "Alguses iseennast ja siis seda, et sa saad vihaseks." Ta oli aasta aega, isegi rohkem, näidelnud ja muretut nägu teinud, samal ajal üritades aru saada, kesasi ta täpselt on. "Ma olen tükk aega tahtnud midagi öelda, lihtsalt... Ma teadsin, kui halvasti see lõppeda võib. Mõned mu sõbrad peksti läbi, mõned visati kodust välja, mõned ei räägi oma perega enam peaaegu üldse." Ta vaatas tähendusrikkalt oma vennale otsa - ta tahtis, et Remy mõistaks, kui väga Robbie oli samasuguseid lõpplahendusi kartnud. Viimased paar tundi oli ta tavalisest veel enam peljanud, et Remy'st saab edaspidi kummitus, kes temaga sõnagi vahetamata, vaid pettunud pilkudega suheldes samas majas ringi jalutab. "Aitäh, et sa ikka veel siin oled. Või jälle. Või mis iganes," ütles ta vaikselt, silmad uuesti niiskeks muutumas. "Võta nii palju aega, kui sul vaja on, lihtsalt... Palun ära ära kao." Ta oleks ehk veel midagi öelnud, aga tema hääl murdus ja ta käed tõmbusid uuesti rusikaisse.
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime13th February 2014, 20:51

Remy silmitses oma venda ning tema pilk muutus murelikumaks, kui ta nägi Robertit vesiste silmadega. Ta kortsutas kulme. "Sa ei jää oma perekonnast ilma," sõnas Remy kindlalt Ta ohkas kergelt. "Kuule, gei või mitte, töinama ei luba ma sul ikka hakata," arvas mees leebel häälel. Ta kõhkles veidi, aga ajas end siis püsti ning taas veidi kõhelnud, kallistas ta oma venda veidikene. "Ei hakka tönnima eks," muigas Remy kergelt. "Ma olen siin ja mul pole plaan kuskile kaduda," kinnitas ta. Lihtsalt ta vajab aega ja ta võib teha kohatuid märkuseid ja mida iganes, aga ta vajas aega, et asjaga harjuda. Ta sai aru, et Robert kartis ja kes oskas öelda, et mõnes teises olukorras oleks Remy paremini käitunud. Ilmselt polekski. Võib-olla kui ta vend ei lamaks haiglavoodis, oleks ta rohkem ärritunud, kes teab. See polegi oluline, mis oleks olnud. Oluline on, et nad olid seal ja Susanne suutis Remy veenda olukorra normaalsuses, mis sellest, et naine isegi ei teadnud, et Remy Roberti pärast tige oli. Mees tõmbus vennast eemale ning istus tagasi tooli. "Et siis naisi ma sulle enam ei paku," sõnas Remy ning muigas kergelt. Was that even a good joke?
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime13th February 2014, 21:05

Robbie vaatas veidi aega lakke, et pisarad silmadest edasi ei jõuaks, ja äigas siis käega üle silmade. "Ei töina, luban," ütles ta üle pika aja veidi naeratades. Kui Remy teda kallistas, klammerdus Robbie tema külge tugevamalt kui ehk otseselt vaja oleks olnud - see kallistus tähendas, et vähemalt praeguseks oli kõik korras. "Aitäh," sosistas ta veel kord. Kui Remy tagasi toolile istus, oli Robbie naeratus juba peaaegu selline nagu alati, ainult veidi vildakas - vasak suupool, mis oli Bennetti käest kõvema klohmimise saanud, ei osanud veel endisel tasemel kaasa töötada. Venna nalja peale Robbie turtsatas. "Pole vist mõtet, jah," ütles ta samuti muiates. "Mina ei oska nendega midagi peale hakata."
Back to top Go down
Remy Carter
25-aastane
Remy Carter


Moto : Give me a star to reach for
Posts : 529

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime16th February 2014, 17:10

Remy ohkas kergelt, aga naeratus tema huulilt siiski ei kadunud. "Mina ei oska sulle jälle neid mehi otsida," muigas ta siis. Nii et ta ilmselt jätab Roberti armuelu nüüd sinna paika. Ta ei tahtnud väga isegi kuulda midagi sellest ausaltöeldes. Ta võis küll üsna tolerantne olla juba selle asja suhtes, aga oma venda teise mehega näha oleks siiski endiselt veider. Inimene, aga harjub kõigega, nagu öeldakse. "Kaua sa nüüd sant oled siis? Arstid ütlesid ka midagi?" uuris Remy seejärel. Liamile tuleks endiselt kõvasti tappa anda selle eest siiski.
Back to top Go down
http://mase.forumotion.eu
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime16th February 2014, 21:01

"Loodame siis, et ma saan ise hakkama," vastas Robbie samuti naeratades. Kui Remy talle kuttidega pimekohtinguid korraldaks, oleks see juba järgmise taseme veidrus. "Järgmise nädala jalkatrennid jäävad surmkindlalt vahele, nädala aja pärast pean korra veel siin käima, et öeldaks, mis ülejärgmisest nädalast saab. Ma pean ennast vähemalt nädal aega võimalikult vähe liigutama ja ma kardan, et ma lähen hulluks niimoodi," ütles Robbie ohates. Ta oli lapsest saati erinevate trenndie vahet käinud ja ka nüüd käis ta iga päev jooksmas või jalkat mängimas. Mõte nädal aega voodi ja koolipingi vahet tiksumisest tekitas talle juba praegu õudusvärinaid.
Back to top Go down
Sponsored content





This might hurt a lot, though - Page 2 Empty
PostSubject: Re: This might hurt a lot, though   This might hurt a lot, though - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
This might hurt a lot, though
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» This won't hurt a bit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Much Active Such Epic :: Richmond :: Other places-
Jump to: