Much Active Such Epic
Pianoing - Page 5 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Pianoing - Page 5 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Much Active Such Epic

A free forum. Omfg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Foorumisse sisse aitavad elada PILDID
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Shut up, woman, get on my horse!
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 16:07

» Threeway maybe?
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 15:56

» Such chat
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 21st March 2014, 16:15

» Is it now good or bad?
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Robin Carter 10th March 2014, 17:40

» i swear i did nothing
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Oliver McCardle 2nd March 2014, 15:28

» We need to talk about Kevin
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 28th February 2014, 10:41

» Tell me what you want to hear
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Robin Carter 27th February 2014, 21:31

» They see me rollin, they hatin[MASSIKAS]
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Robert James Carter 27th February 2014, 17:41

» Kes otsib, see leiab
Pianoing - Page 5 I_icon_minitimeby Remy Carter 27th February 2014, 09:34

Statistics
We have 23 registered users
The newest registered user is MyPrettyFace

Our users have posted a total of 3682 messages in 79 subjects
Top posters
Robin Carter
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Remy Carter
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Robert James Carter
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Andrew Sloan
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Raymond Morris
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Kevin Bennett
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Bennett
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Eleanor McKenna-Shay
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Susanne Clay
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 
Iska Lizbeth Bennett
Pianoing - Page 5 I_vote_lcapPianoing - Page 5 I_voting_barPianoing - Page 5 I_vote_rcap 

 

 Pianoing

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 16:52

Robbie ohkas sügavalt. "Peab lootma, et läheb," ütles ta vaikselt. "Ma ei kujuta muidugi ühtegi reaalset stsenaariumi ette, kus Remy ja Russ mind kallistama hakkaksid ja ütleksid, et kõik on okei, isast rääkimata," lisas ta siis muiates. Vanemad vennad olid teda kui pesamuna küll alati hoidnud, vanemate vendade erilisel kombel, mis ka norimist ja sõbralikku klobimist hõlmas, aga Robert aimas, et ka sellel on mingid piirid.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 19:54

"Noo. Nad ei pruugi seda kohe teha jah. Seega seda ei tohiks vist oodata. Aga neile tuleb aega anda ning küll nad aru saavad, et sa oled ikka see sama Robert ja mitte miski pole muutunud. Sulle lihtsalt ei meeldi tüdrukud nii, nagu neile. See ei tohiks olla ju suur asi." Ja see ei olegi suur asi, vähemalt Robini arvates mitte. Carteri nime edasikandjaid oli neil piisavalt. Kaks siis. Robin ilmselt abiellub jah kunagi ja võtab oma mehe nime, aga Remy ja Russ olid ju heterod. Robin naeratas natukene Robertile. "Kõik läheb hästi, isegi, kui alguses tundub, et kõik on sitasti."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 20:12

"Arvestades, milline homofoob isa on, siis nad võivad arvata küll, et ma mingi degenerant olen või midagi," ütles Robbie vastuseks. "Meie pere oskab väikestest asjadest suuri asju teha." Ta ohkas. "Seda ma loodangi, et lõpuks kõik korras on, lihtsalt ma ei tea, kui kaua ma oodata jaksan, et ta korda saaks," ütles ta siis vaikselt.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 20:19

"Ehk ei pea liiga kaua ootama," ütles Robin tasakesi. "Ja kui isa ka sind näiteks ignoreerima peaks või midagi, siis see ei tähenda seda, et see alati nii jääks. Pealegi ei ole neil kellegi kogemusi homoseksuaalsusega. Nad ei tea kedagi, kes oleks gei ja neil pole isiklikke kogemusi. Nad lihtsalt kardavad seda ja ei tea, mida arvata ning seega arvavadki, et see on halb. Aga kui nad saavad aru, et see on neile lähemal, kui nad arvata oskaks, ja et sa oled täiesti normaalne, siis nad mõtlevad oma seisukohad läbi." Ja saavad aru, et kõik on hästi.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 21:39

Kõik, mida Robin ütles, oli tegelikult loogiline ja see oligi ilmselt see, mis juhtuma hakkab. Robbie noogutas aeglaselt, pilk tühjuses, ja näris oma alahuult. "Loodame," ütles ta ainult. Ta isegi ei teadnud, mida kõike loota. Hirm ei kadunud kuhugi ning Robbie tundis end lämmatatuna.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 21:43

"Kõik läheb hästi," lubas Robin tasa. Isegi, kui see on natukese aja pärast, kui alguses kõik teda imelikult vaatavad. "Ja kes teab, äkki on mõnel neist ka kogemusi kellegagi, kes on samast soost, aga lihtsalt pole seda kunagi rääkinud," lisas tüdruk. Noh, isa vaevalt mitte, aga Remy või Russ.. mõlemad olid ju kenad kutid ja asju ikka juhtus aeg-ajalt. Aga ega selles kindel olla ei saanud.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 21:51

"Kas Remy ja Russ selle jaoks liiga machod ei ole?" küsis Robert nüüd uuesti muiates. Robin oskas teda igast mustast august välja kiskuda ja hetkel oli Robbie selle eest tänulikum kui kunagi varem. "Ei kujuta ette küll neid mingi kutiga," lisas ta.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 22:01

"Noo, ega ainult sinusugused õblukesed geid ei ole," muigas Robin selle peale. "Kuigi jah, ma ka neid mehega koos ei kujuta ette. Ei taha ka väga, ausalt öeldes. Ette kujutada, that is. Aga no kes teab," ütles tüdruk lõbusalt. Mõnes mõttes oleks ju täitsa hea, siis nad ei oleks halvustavad ega midagi ehk.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 22:11

"Ei, muidugi ei ole," ütles Robbie naerdes. "Lihtsalt nemad kaks on gei olemisest vist nii kaugel kui üldse võimalik. Aga lihtsam oleks küll, kui ma teine või kolmas gei poeg oleks." Ta muigas. "Kujutad ette, kui me kõik kolm geid oleks? See oleks nii veider."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 22:15

"Siis oleks vanemad pigem tigedad, et keegi nende nime edasi ei kanna," muigas Robin. Kuigi eks geid võisid ka oma geenidega lapsi saada. Lihtsalt see käis teistmoodi, kui heterotel, ilmselgelt. "Kuigi jah, siis see neile enam mingi üllatus või midagi ei oleks." Siis oleks rohkem mingi sügav ohkamine ja mõtlemine, et miks neil heterosid lapsi pole.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 22:27

"Me saaks kõik neljakesi pidžaamapidusid pidada ja poistest rääkida," ütles Robbie nüüd juba itsitades. Järsku oli olemine kuidagi kergem ja vähemalt korraks oli ta suutnud kõik tuleviku kummitused kuhugi eemale ajada.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 22:31

"See oleks ju täitsa nunnu," nõustus Robin naeratades. Hea oli Robertit lõbusana näha. Tõesti oli hea. "Kui nüüd ette kujutada, kuidas Remy või Russ poiste üle elevusse läheb.." Ivy naeris kergelt. "See oleks nii armas." See tõesti oleks. Kuigi noh, ega nad väga tüdrukutest ka ei rääkinud ju. Vähemalt Robin polnud seda tähele pannud.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 22:44

Robbie naeris vaikselt, nii et Robin võis seda pigem tunda kui kuulda. "Mõtle, kui kumbki neist hästi camp oleks. Selline kõige hullem geistereotüüp, millest homofoobid õudusunenägusid näevad. Ükskõik kumb, see oleks nii naljakas," ütles ta siis. "Ma maksaks head raha, et neid Lady Gagale kaasa tantsimas näha. Ja ennast queeniks kutsumas või midagi."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 22:48

Robin itsitas lõbusalt, kui selle peale mõtles. "See oleks nii hea," ütles tüdruk itsitades. Drag queen Remy.. oh man. See oleks nii hea vaatepilt lihtsalt. Kahju, et nii ei olnud. Aga selle peale mõelda oli nii lõbus. "Aga kes teab, äkki me saame kunagi neid näha mingis veidras riietuses," muigas Robin siis. "Võiks nendega midagi huvitavad mängida, natukene veini ka ja siis riietame nad kleidikestesse."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 23:09

"Ega nad seda muidu, jah, vist ei tee kui täis peaga. Kas me saaks neile sinu kleidid selga ajada?" küsis Robbie naerdes. "Oh god, ma lämbuks naeru kätte ära vist," ütles ta. "Mul on juba praegu raske olla naerust."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 23:14

Robin itsitas kergelt ning kehitas õlgu. "Ma ei tea, mu kleidid on ehk liiga pisikesed, aga kuidagi kindlasti," ütles ta lõbusalt. Aah, see oleks nii hea lihtsalt, kui Remy või Russ tema mõne lillelise nunnu kleidikese selga ajaks. Ivy oli üsna plikalik siiski ja tal oli palju nunnusid kleite!
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime11th February 2014, 23:53

"Küll surume," ütles Robbie, justkui oleksid nad juba plaanid paika pannud. "Ja mida lühem kleit, seda parem."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime12th February 2014, 00:22

"Leiame ka lühikesi," muigas Robin lõbusalt. Tüdrukul oligi natukene liiga palju riideid ilmselt, võib küll mõned Russi või Remy seljas välja venitada. "Aga teeme siis ära selle nalja varsti mingi aeg," muigas ta. "Ja pildistame võimalikult palju." Ja siis postitavad paremad palad facebooki nende kontole. Oh see oleks tore!
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime12th February 2014, 16:34

Robbie naeris. "Kokku lepitud," lubas ta. "Ma arvan, et kleitide selgasaamine ei olegi nii suur probleem kui nende kahe täis jootmine," ütles ta siis. "Pildid on garanteerinud. Meil on maailma parim blackmaili relv, kui me selle ära teeme. Nad on meil põhimõtteliselt ümber sõrme," lisas Robert uuesti naerma hakates. "Nii palju võimu!"
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime12th February 2014, 19:10

"Natukene võimu nende ei teeks tõesti kunagi paha," ütles Robin lõbusalt. Nii tore oli selliste asjade üle nalja visata. Ja ehk saavad nad tõesti kleidid Russile ja Remyle selga. "Aga kas ma sulle ka kleidikese selga saaks sellise mängu ajal?" küsis Ivy siis muiates. Paneks kõik kolm kleitidesse ja tantsima ja poseerima.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime12th February 2014, 20:55

"Siis sa pead oma kõige pikema kleidi mulle selga saama, ja see ulatuks mulle heal juhul põlvini," ütles Robbie naerdes. "Kui väga vaja, ma võin kaasa mängida, et neid motiveerida või miskit," naljatas ta. "Aga pigem vast mitte. Ma kardan, et kleidid ei sobi mu figuuriga."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime12th February 2014, 22:17

"Küll me leiame sulle ka sobiva kleidi," muigas Robin. "Aga ma arvan küll, et väike motivatsioon neile paha ei teeks. Siis läheks nad ehk paremini kaasa ka." Tüdruk naeratas Robertile lõbusalt. Nii hea oli temaga sedasi nalja teha. Üldse oli Ivyl vendadega vedanud. "Ja küll need kleidid sobima hakkavad, sa ilus poiss ju."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime13th February 2014, 12:09

"Oh god, miks sa nüüd mulle kleiti selga ajada tahad? Võim lõi pähe juba?" küsis Robbie naerdes. "Ainult äärmisel vajadusel, kui nad muidu vedu ei võta. Niisama mind crossdressing küll ei tõmba." Mured olid peast läinud ja Robbie'l oli õega sama lõbus nagu enamasti ikka. "Nii ilus kohe?" küsis ta siis muiates.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime13th February 2014, 14:58

Robin itsitas lõbusalt ja noogutas. "So much power!" Muidugi oli hea oma vendade üle võimu omada, eksole. Ja noh, Robinil see eriti lihtne, kuna ta nende ainus õde oli ja oma õde ikka pidi hoidma. "Nii ilus jah, meie perel on ikka head geenid," muigas Ivy. Oli ju. Nad kõik olid kuradi kenad. Erinevalt Bennettitest. Phäh.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime13th February 2014, 16:25

"Kõtt, seda võimu sa pead minuga jagama," ütles Robert muiates vastu. "Nooremad vanemate vastu ikka, mitte poisid tüdrukute vastu." Tegelikkuses oli see muidugi lollus, mingit vastasseisu või midagi õdede-vendade hulgas küll ei olnud, isegi kleidipeo puhul ilmselt mitte, aga nalaja pärast võis ju sellist juttu ajada küll. "Nii ilus, et peaks must kohe naise tegema. Võin poisse lantima minna nii? Kuigi ma ei kujuta ette, kes 192-sentimeetrise tüdrukuga flirtida julgeks," ütles ta siis turtsatades.
Back to top Go down
Sponsored content





Pianoing - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pianoing
Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Much Active Such Epic :: Carterite maad :: Peamaja-
Jump to: