Much Active Such Epic
Pianoing - Page 4 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Pianoing - Page 4 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Much Active Such Epic

A free forum. Omfg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Foorumisse sisse aitavad elada PILDID
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Shut up, woman, get on my horse!
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 16:07

» Threeway maybe?
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 15:56

» Such chat
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 21st March 2014, 16:15

» Is it now good or bad?
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Robin Carter 10th March 2014, 17:40

» i swear i did nothing
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Oliver McCardle 2nd March 2014, 15:28

» We need to talk about Kevin
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 28th February 2014, 10:41

» Tell me what you want to hear
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Robin Carter 27th February 2014, 21:31

» They see me rollin, they hatin[MASSIKAS]
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Robert James Carter 27th February 2014, 17:41

» Kes otsib, see leiab
Pianoing - Page 4 I_icon_minitimeby Remy Carter 27th February 2014, 09:34

Statistics
We have 23 registered users
The newest registered user is MyPrettyFace

Our users have posted a total of 3682 messages in 79 subjects
Top posters
Robin Carter
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Remy Carter
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Robert James Carter
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Andrew Sloan
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Raymond Morris
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Kevin Bennett
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Arabella Bennett
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Eleanor McKenna-Shay
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Susanne Clay
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 
Iska Lizbeth Bennett
Pianoing - Page 4 I_vote_lcapPianoing - Page 4 I_voting_barPianoing - Page 4 I_vote_rcap 

 

 Pianoing

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime7th February 2014, 15:14

"No mis siis," muigas Robin. "Neid on nii tore punuda ikka," ütles tüdruk lõbusalt. "Sa mulle ei taha punuda?" pakkus naine siis lahkelt. Talle ka meeldis, kui keegi tema juustega mässas. Mitte nii palju, kui Robertile, tho, aga mõnikord oli täitsa hea. Näiteks kasvõi siis, kui Rick ta juukseid sasis. Ja seeläbi naisele haiget ei teinud, eksole. "Aga sa näed nii nunnu välja patsidega."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime8th February 2014, 19:54

Robbie naeratas õele ja ajas end siis istuli. "Ma ei tea, kas ma oskangi," ütles ta, kuid võttis sellest hoolimata ühe Robini juuksesalgu sõrmede vahele. Kohmakalt jagas ta selle kolmeks ning mõne aja pärast hakkas pats juba ilmet võtma. "Teadsin, et oskan," ütles ta siis võidukalt.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime8th February 2014, 21:53

Robin muigas, kui Robert oma oskustes kahtles, aga lubas kutil oma juustega tegeleda. "Teadsid-teadsid," naeris neiu, kui Robi ütles, et ta ikkagi teadis, et ta oskab. "Sa lähed juuksuriks õppima nüüd edasi," arvas tüdruk muiates, kui oma patsi silmitses. Täitsa okei oli tõesti. Algus oli mingi sotaputa, aga lõpp nägi täitsa patsi moodi välja.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime9th February 2014, 14:47

Robbie naeris valjusti, kui Robin juuksuriks õppimist mainis. "Halvad punupatsid jäävad loodetavasti minu laeks. Mind laseks kääridega enda pea kallale ainult mõni hull," ütles ta lõbusalt. "Samas on gei juuksur nii hea stereotüüp," jätkas ta muiates. Nüüd oli Robiniga lihtne oma seksuaalsusest rääkida.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime9th February 2014, 16:55

"Väga hea stereotüüp oleks jaa," muigas Robin kergelt. Temal ei olnud ka raske Robertiga tema seksuaalsusest rääkida. "Aga ma arvan ka, et ma sind oma juuste kallale kääridega ei laseks," lisas tüdruk lõbusalt. Ta pigem käib ikka juuksuris ja saab ilusti professionaali poolt tehtud selle töö. "Mida sa üldse teha tahad, kui keskkooli lõpetad?" uuris Robin siis.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime9th February 2014, 19:23

"Ma arvan, et ära lase jah igaks juhuks," vastas Robbie muiates. Tulevikuplaanide jutu peale ta esialgu vaid ohkas. Ta haaras veel ühe Robini juuksesalgu ja asus seda punuma. "Ma ei kujuta ette ka. Praegu on selline tunne, et jään siia vegeteerima vähemalt aastaks pärast keskkooli. Samas, kui veab, siis saan spordistipi äkki, kaon riigi teise otsa ülikooli. Ei tea ainult, mida õppima. Aga ma ei tea, väga ei taha siit ära ka minna," ütles ta mõtlikult, tähelepanu pigem õe juustel kui oma jutul.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime9th February 2014, 19:51

Robin kuulas Roberti juttu tähelepanelikult ning naeratas pisut. "Üsna sama seis, kui mul siis," sõnas tüdruk. "Nii palju ma võin sulle öelda, et ära minema õppima midagi, mida sa ei taha õppida, lihtsalt selleks, et õppida." Tüdruk vedas pilgu patsile, mida Robert punus ning muigas. "Aasta või paar pausi pole hullu." Robin ise ka ju suht istus. Aga eks ta võtab end käsile ka varsti. Mõtleb välja, mida õppida tahab, või kolib kuskile ja läheb tööle. Või läheb reisima. Midagi ta igatahes kavatses teha oma eluga varsti.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 09:09

"Lihtsalt peaks välja mõtlema, mida ma tahan õppida. Praegu nagu ei teagi, mis mind piisavalt huvitab. Äkki ongi hea paar aastat siin, jalad seinal, istuda. Sul vist läheb üsna hästi," ütles ta veidi õe kallal norides. "Eks paistab, kuidas siin asjad minema hakkavad. Äkki isa viskab mu välja hoopis," ütles ta veidi tõsinedes.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 14:38

"Hei, ma teen siin rohkem asju, kui te kolm kokku," ütles Robin muiates, kui Robert tema kallal nokkima hakkas. Okei jah, Remy patseeris ka siin päris palju ringi, aga Remy tüdines üsna kiirelt. Robinile üsna meeldis viinamarjade ja asjadega tegeleda. Aga samas ta oli täiesti kindel, et kui ta peaks äriga ka tegelema, siis sellest ta tüdineks kohe. "Ei viska ta sind kuskile," raputas Ivy siis pead. "Ta võib alguses tige olla, aega küll ta aru pähe võtab. Ja kui ei, siis noh... ma peakski siit välja kolima ja sa saaks alati minu juurde tulla." Ivy naeratas natukene. "Sa ei pea mitte millegi pärast muretsema."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 17:06

"Okei, minust kindlasti rohkem," vastas Robbie naerdes. "Ja meist kõigist kindlasti parema meelega." Robini lahkete sõnade peale vaikis Robert veidi aega. Polnudki vaja midagi öelda - ta oli õde juba mitu korda tänanud. Selle asemel kallistas ta õde selja tagant ning vajutas ta juustesse musi.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 18:10

"No vot." Robin tõesti tegi üsna hea meelega neid asju seal. Aga jah, kõike peale äri siiski. Tüdruk naeratas, kui ta Robertilt kalli ja musi sai, toetades end korraks üsna mugavalt Roberti peale. Hea oli, kui tal olid kõik sellised head vennad, kellega suhelda sai. Kellest tema hoolis ja kes temast hoolisid. "Kõik on okei, eks? Ja kui kedagi häirib, siis ei vääri nad sind oma ellu," ütles Ivy tasakesi.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 18:19

Robert naeratas, õde endiselt kallistades. "Kõik on okei," ütles ta. "Aga ma tahaks, et ema ja isa ja Remy ja Russ ikka alles jääksid," jätkas ta siis vaiksemalt. "Mulle ei meeldi nendega tülitseda, eriti selle pärast, kes ma olen."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 18:25

"Ma saan aru," ütles Robin tasakesi. Ta toetas oma pea Roberti õlale ning sulges hetkeks silmad. "Ma loodan, et nad võtavad selle uudise normaalselt vastu. Ja kui ei, siis küll nad lõpuks mõistavad. Ma aitan sind selle kõigega." Jah, Robin teadis väga hästi, milline homofoob nende isa oli. Ja Remyl olid sarnased vaated. Robin oleks väga tahtnud Roberti koorma endale võtta, aga tal ei olnud kahjuks midagi neile öelda selles suhtes. Jah, ta oli teinud igasuguseid asju, aga ei ole mõtet rääkida asjadest, mis enam midagi ei tähenda.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 18:42

"Ma loodan ka, aga ma ei saa kindel olla. Isa võib iga suvalise asja peale närvi minna, nii et ma kujuta ette, mis saab. Remy samamoodi. Äkki ema vähemalt mõistab... Kui ta just seda elu eest kinni mätsida ei taha, et Bennettid teada ei saaks." Järsku tundus ta justkui kivistuvat. "Mis siis saab, kui Bennettid teada saavad?" küsis ta, silmis hirm. "Neil oleks tõeline pidupäev ja meie vajuks häbist maa alla." Ta oigas vaikselt. "Ma peaks lihtsalt suu kinni hoidma. Ma lihtsalt ei ütle kellelegi," ütles ta peaaegu paaniliselt ning hammustas huulde. Järsku tundus riigi teise otsa ülikooli minek üsna hea mõte - aga keskkooli lõpuni oli veel enam kui aasta aega. "Ma lähen enne keskkooli lõppu hulluks," ütles Robert peaaegu sosinal.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 19:24

Robin kuulas Roberti juttu ja raputas natukene pead, pöörates end ümber, et käed Roberti ümber mässida. "Kõik on okei. Kui Bennettid saavad teada, siis nad saavad seda teada pärast meid teisi. Ja nad ei saa sellega midagi halba teha. Nad ei saa midagi öelda selle kohta." Kui nad hakkavad kuulutama, et Robert on gei, siis mida nad sellega võidavad? Robert ju ongi gei ja selles ei ole mitte midagi halba. "Sa ei pea muretsema. Ja mida kiiremini sa emale-isale ja Remyle ja Russile ütled, seda kergem sul endal ka. Ükskõik, milline nende reaktsioon ka poleks."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 19:35

"Ikkagi," ütles Robert alahuult närides ja ohkas, Robinit kõvemini kallistades. "Isa ja teised võivad ju minuga leppida, aga see, et Bennettid selle kohta mingeid nõmedaid nalju tegema hakkavad, on kindel ja siis läheks asjad meie vahel lõpuks ikka metsa," jätkas ta, nüüd juba täiesti oma worst-case-scenario'sse mässitud. "Ma annaks Bennettitele lihtsalt kivi, millega meid visata." Ta ohkas jälle ja raputas pead. "Fuck. Robin, ma ei saa emale-isale niimoodi teha," ütles ta.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 21:20

Robin ohkas ja raputas jälle pisut pead. "Ära muretse. Me oleme neid siiamaani ignoreerinud ja saame seda nüüdki teha. Las nad räägivad, kui see neile rõõmu pakub. Sa ei tohi lasta nende mõttetul arvamusel end kõigutada." Robin kallistas Robertit tugevamini. "Nende arvamus ei loe mitte midagi. Nad ei julgeks ise elusees enda orientatsiooni tunnistada, kui see heterost natukene erineks."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 21:33

"Mina ehk ei lase, aga teised äkki lasevad," ütles Robbie vaikselt. "Ja nii magusat jutuainet pole me neile tükk aega andnud ja ilmselt niipea ei anna ka. Nii et järgmised paar aastat piirdub Bennettite suhtlus ainult sellega, et Carterite poeg on pede." Tema hääl murdus viimasel sõnal ning ta sulges silmad. "Ma ei kannataks seda välja, Robin," sosistas ta. "Mina ka ei julge."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime10th February 2014, 23:17

"Robi.." Ivy ohkas tasakesi ning kallistas poissi tugevamini. "Sa saad hakkama. Ja ma võin neile midagi mahlakamat välja mõelda, mille kallal närida, kui see väljakannatamatuks muutub," lubas tüdruk. "Sa saad hakkama sellega," ütles Ivy vaikselt. Robin tahtis ju Robertile toeks olla ega tahtnud, et poiss kartma peaks. "Sa ei pea muretsema," sosistas tüdruk. Bennettid olid lollid nagunii!
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime11th February 2014, 15:02

Robbie raputas kergelt pead. "Midagi sellest mahlakamat on keeruline välja mõelda. Kui keegi meist just juhuslikult mõne Bennettiga voodis ei lõpeta," ütles ta veidi kibestunult muiates. "Ja seda ma sul küll teha ei lubaks." Ta haaras õe käe ja pigistas seda. "Ma ei saa sinna midagi parata. Mõnes mõttes tahaks, et see öeldud saaks, et teadmatust vähemalt enam ei oleks," ütles ta vaikselt.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime11th February 2014, 15:45

Robin naeris kergelt ning kallistas Robertit tugevamini. "Aga hea mõte ju, ega Liami välimusel otseselt midagi viga ei ole," muigas naine. Aga jah, Robin väga ei tahaks vist Liamiga voodisse ronida. "Varsti saad öelda. Teeme nii, et lähiajal üritad kõigile ära öelda? Ja siis on sul endal ka lihtsam. Ma tean, et need reaktsioonid ei pruugi head olla, aga praegu mõelda, et kuidas nad reageerivad, on palju hullem."
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime11th February 2014, 16:07

"Ole kuss," vastas Robbie, juba kergelt muiates. "Selliseid asju siin majas ei öelda." Kui keegi Carteritest julges öelda, et Bennettid ehk pole nii halvad kui idee poolest peaks olema, oli justkui ülejäänute kohustus eksijale ruttu mõistus pähe panna.
Robert ohkas uuesti. "Ma üritan," ütles ta. Aga ma ei jukuta ette, mis siis saab, kui ma reaalselt nende ees seisan ja midagi öelda ei suuda. Ilmselt on see kõige tõenäolisem variant. Peaks neile lihtsalt keset koolipäeva sõnumi saatma või midagi, siis ei peaks seda pettumust ja viha kohe nägema," ütles ta vaikselt.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime11th February 2014, 16:22

Robin muigas. "Ei jah, sul on õigus, Liam on liiga kole minu jaoks." She deserves better! Aga välja tulemise jutu peale tüdruk ohkas jälle pisut. "Parem ütle ikka otse. Ja mina olen su kõrval ja kõik läheb hästi." Keegi ei löö teda maha. Robin on Robertile toeks!
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime11th February 2014, 16:33

Robbie muigas, kui Robin Liami ära põlgas, kuid tõsines siis taas. "Ei, nojah, kui ma ütlen, siis pigem otse. Vist," ütles ta lõpuks, ohkas ja pigistas õe kätt veel kord. "Hea, et sina vähemalt mõistusega oled."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime11th February 2014, 16:44

Ivy naeratas kergelt. "Kõik läheb hästi," ütles tüdruk kergelt oma venna kätt vastu pigistades. Peab minema hästi! Ja kui ei lähe, siis saab Ivy kurjaks nende vanemate ja vendade peale. Sest Robert oli nende pesamuna ja nad pidid tema eest hoolitsema!
Back to top Go down
Sponsored content





Pianoing - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pianoing
Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Much Active Such Epic :: Carterite maad :: Peamaja-
Jump to: