Much Active Such Epic
Pianoing - Page 3 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Pianoing - Page 3 33jpi7r

Ühine meiega ja saa osa eepilisest draamast Virginia viinamarjaistanduste vahel.
Much Active Such Epic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Much Active Such Epic

A free forum. Omfg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Foorumisse sisse aitavad elada PILDID
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Shut up, woman, get on my horse!
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 16:07

» Threeway maybe?
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Robert James Carter 26th March 2014, 15:56

» Such chat
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 21st March 2014, 16:15

» Is it now good or bad?
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Robin Carter 10th March 2014, 17:40

» i swear i did nothing
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Oliver McCardle 2nd March 2014, 15:28

» We need to talk about Kevin
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Kevin Bennett 28th February 2014, 10:41

» Tell me what you want to hear
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Robin Carter 27th February 2014, 21:31

» They see me rollin, they hatin[MASSIKAS]
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Robert James Carter 27th February 2014, 17:41

» Kes otsib, see leiab
Pianoing - Page 3 I_icon_minitimeby Remy Carter 27th February 2014, 09:34

Statistics
We have 23 registered users
The newest registered user is MyPrettyFace

Our users have posted a total of 3682 messages in 79 subjects
Top posters
Robin Carter
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Remy Carter
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Robert James Carter
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Andrew Sloan
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Raymond Morris
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Kevin Bennett
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Bennett
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Eleanor McKenna-Shay
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Susanne Clay
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 
Iska Lizbeth Bennett
Pianoing - Page 3 I_vote_lcapPianoing - Page 3 I_voting_barPianoing - Page 3 I_vote_rcap 

 

 Pianoing

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 20:59

"Sa oled ingel, tead seda?" küsis Robbie naeratades ja sasis Robini juukseid. "Sa võib-olla päästsid mu keskkoolikarjääri. Kui ma kapteniks saan, pühendan iga värava sulle," lubas ta suurejooneliselt ja muigas. Järsku tundus kooliminek natuke vähem katastroofilisena. Kui ta oleks varem teadnud, et Robinil veel matemaatikast kõrini pole, oleks ta kohe õe abi küsinud.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:06

Robin naeris kergelt ning noogutas. "See oleks kohe väga armas sinust," ütles tüdruk lõbusalt. Aga tal ju tõesti ei olnud Roberti aitamise vastu midagi. Come on, tema pisivenna. Ja kui tal on vaja abi, siis Robin aitab teda. Ükskõik, mis abi tal vaja on. Isegi, kui Robert tuleks tema juurde palvega, et ta aitaks tal tema kuti kuidagi siia majja smuugeldada, et keegi midagi aru ei saaks, või vastupidi, et Robin viiks ta kuskile deidile, siis Robin muidugi teeks seda. Ja ükskõik mis muud asja ka. Noh, mõistuse piires.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:18

"Tahad kohe minuga mässama hakata või kunagi hiljem?" küsis Robbie naeratades. "Mul hakkas enne aju kärssama, aga äkki sinuga on lihtsam. See peab homseks tehtud olema nii või teisiti." Lisaks tundis ta end õega koos mugavalt ja kui ta sai meeldiva kasulikuga ühendada, oli see ainult hea.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:21

Robin kehitas õlgu. "No põhimõtteliselt võime ju minna kohe siis vaatama, mis sul teha on," sõnas neiu. Tal ei ole nagunii midagi muud teha ja hea, kui mõtted Rickilt eemale saab. Robin ajas end rohkem sirgu nüüd, et nad saaksid minna Roberti tuppa ja natukene matemaatikaga tegeleda. "Teiste ainetega on sul okei?" küsis Robin siis huviga.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:27

"Rohkem okei igatahes. Matemaatika on absoluutne õudus, muuga saan peaaegu hakkama," ütles Robbie ning hakkas enda toa poole kõndima. "Sa hellitad mu ära niimoodi, ma hakkan arvama, et kõik inimesed on ilusad ja head," sõnas ta muiates.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:32

"Siis on hea, kui vähemalt muuga hakkama saad. Aga võid ka vajadusel teiste asjade puhul abi küsida," ütles Robin naeratades. Kuti järgmiste sõnade peale Ivy naeris kergelt. "Noo, oma pisivennat peab ju hellitama," ütles ta muiates. Kuigi praegu oli Robin see pisike, kes oma venna kõrval kõndis, eks. Aga õnneks jõudsid nad juba Roberti tuppa ning Ivy potsatas tema voodile istuma.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:36

"Pisivenna olen sulle tõesti," ütles Robert naerdes. Tüdruk ulatus tema kõrval kõndides vaid vaevu tema õlani. Nad jõudsid Roberti tuppa ning poiss võttis laualt sinna laiali jäetud vihiku, õpiku ja pastapliiatsi. "Sa võid alustuseks lihtsalt selgitada, mille kuradiga üldse tegu on, enne pole mõtet ülesannete kallale minnagi," ütles ta, kuid tegi vihiku ikkagi lahti. Viimased kaks lehekülge olid üleni täiskirjutatud ja maha soditud.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:45

"Noo, vanus loeb," ütles Robin lõbusalt. Teda see otseselt ei häirinud, et ta oma vendadest lühem oli. Hea oli ju, kui sul on kolm venda, kes kõik on pikemad. Isegi, kui kõige noorem vend on kõige pikem. Aga Robin ei pidanudki ju mingi pikk olema. Seega teda ei häirinud see üldse, erinevalt Remyst, kellele see ikka nagu haiget tegi, et ta nii lühike oli. "Eks ma püüan sulle siis asja selgeks teha." Robin sättis end mugavamalt istuma, et Robert ka näeks, mis ta teeb, ning asus talle selgitama, mida see osa endast üldse tähendas, pannes kirja kõikvõimalikud tähtsamad asjad ning kontrollis aeg-ajalt, kas Robert ikka saab aru ja mäletab.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 21:51

Robbie üritas jälgida. Raamatus oli kõik nagu hiina keel tundunud, aga kui Robin talle asju inimese moodi ja arusaadavas inglise keeles selgitas, hakkas kuskilt midagi koitma. Robbie tegi ka ise oma varesejalakäekirjaga märkmeid, üritades asju endale selgeks saada, ning joonistas olulisematele valemitele raamid ümber ja vaatas mahatõmmatud ülesandeid, üritades aru saada, mida ta valesti oli teinud.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 22:01

Robin seletas kõike rahulikus tempos, et Robert ikka jälgida jõuaks ja varsti tundus, et kutt sai vähemalt teooriast aru. "Püüa nüüd mõnda oma kodust ülesannet lahendada," pakkus Robin naeratades. Kui ta ise teeb, siis küll ta hakkama saab, eks? Ja Robin selgitab, kui miski ikka segaseks jäänud on. Aga nii hea oli mõelda logaritmidele selle asemel, et mitu last Rick saada tahab ja kas ta neid ka peksaks.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 22:18

Robin hingas tugevalt ja kiiresti välja. "Okei," ütles ta veidi ebakindlalt. Ta võttis neist esimese ette, pusis selle kallal veidi aega ja hakkas siis vanduma. "Fakk, see ei tööta," ütles ta pahaselt. "Peaks ju? Või teen ma vale valemiga?" Robbie viskas end selili. "See on nii saaaaaaaaaaaast," venitas ta pahaselt ja kallutas siis pead, et Robinile otsa vaadata. "Ma ütlesin sulle, ma olen täiesti lootusetu," ütles ta.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 22:20

Robin jälgis, mis Robert tegi ja muigas natukene, kui Robert pahaseks sai. "Küll sa hakkama saad, ära anna kohe alla. Näita mulle, mis sul siin on." Robin võttis kuti asjad ja uuris ülesannet. "Ei ole vale valem, sa lihtsalt teed väikese vea. Sa pead jälgima ilusti, mida sa teed. Proovi uuesti," ütles Robin vihikut tagasi Robile ulatades. Saab hakkama küll ju, suur poiss!
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime4th February 2014, 22:52

Robbie ohkas veel kord ja hakkas uuesti tööle. Kulmu kortsutades vaatas ta kord õpikut, siis vihikut, siis märkmeid, ja lõpuks kirjutas midagi uut. Kui ta lõpuks jõudis vastuseni, mis õpiku lõpus olevaga klappis, vaatas ta suurte silmadega Robinile otsa. "See ei ole kunagi varem nii valutult juhtunud," ütles ta vaikselt ja naeratas siis.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime5th February 2014, 06:22

Robin jälgis, kuidas Robert ülesannet taas lahendas ja naeris kergelt kuti sõnade üle, kui ta selle korralikult lahendanud oli. "No näed. Ei ole ju nii hull, lihtsalt aru peab saama, mida teed," ütles Robin naeratades, kui käe sirutas, et Roberti juukseid sasida. "Tubli oled," ütles neiu tunnustavalt.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime5th February 2014, 09:33

"No probleem selles oligi, et ma ei saanud ei õpetajast ega raamatust midagi aru," ütles Robbie õele naeratades. Kui Robin tema juukseid sasis, sirutas Robbie käe välja, et õele sedasama teha. "Aitäh," vastas ta lõbusalt. "Sa tegid mu päeva umbes kolmsada protsenti vähem lootusetuks."
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime5th February 2014, 09:48

Robin naeratas lõbusalt ning lükkas oma juukseid taas näo eest eemale, pilk lõbus. "Siis on väga hästi. Aga püüa oma kodune töö nüüd ära teha," ütles tüdruk. Siis saab Ivy teda veel aidata, kui tal mõni probleem veel tekkima peaks ning see osa saaks Roberti paremini selgeks ka.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime5th February 2014, 11:03

Robbie naeratas õele veel kord ja pöördus siis oma ülesannete juurde tagasi. Veidi aega oli õe ja venna vahel vaikus, kui Robert omaette nohisedes ülesandeid teha üritas. Mahatõmbamisi oli aina vähem ja kuigi Robbie üsna tihti selle ja teise asja peale kulmu kortsutas, pidi ta tunnistama, et matemaatika polnud teisest klassist saati nii edukalt läinud. Siin-seal küsis ta Robini abi, kui esimese paari korraga ise hakkama ei saanud, ning rahulolutunne aina süvenes.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime5th February 2014, 11:13

Robin aitas oma venda, kui too abi palus aga muidu lihtsalt jälgis, mis poiss tegi. Lõpuks saigi ta oma ülesanded tehtud ja Robin naeratas kutile tunnustavalt. "Tubli oled," ütles Ivy oma venna üle uhkust tundes. "Ei olnudki ju nii raske, või mis?" Tal oli ikka väga hea meel, et poiss hakkama sai ilusti.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime5th February 2014, 11:31

"Ei olnud," vastas Robbie rõõmsalt. "Ma leidsin endale õpetaja, kes mulle reaalselt midagi pähe taguda suudab. Ma loodan, et sa oled valmis seda mitu korda nädalas tegema," lisas ta. Siis lõi ta õpiku ja vihiku plaksuga kinni ning keeras end selili, pea õele sülle toetades. "Tee nüüd mu juustega midagi natuke aega, ma puhkan oma ajusid," ütles ta rahulolevalt ja sulges silmad.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime5th February 2014, 16:16

"Muidugi olen valmis," ütles Ivy naeratades. Ega tal midagi targemat nagunii teha ei olnud. Ja Robertit oleks ikka hea aidata ju. Siis sättis Robert end juba mugavalt pikali ja toetas pea neidise sülle, mille peale Ivy kergelt itsitas. "Sa oled nii armas ikka," ütles ta, aga libistas sõrmed Robi juustesse, et neid silitada ja sasida, hakates pikematest salkudest talle varsti ka patsikesi punuma. Nii mõnusad juuksed olid ta vennal ikka.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime6th February 2014, 18:06

Robbie naeratas komplimendi peale laialt ja sättis pead mugavamalt õe sülle. Kui Robin neid sasima hakkas, mõmises ta vaikselt ja rahulolevalt. Varsti tegi ta ühe silma lahti ja vaatas Robinile otsa. "Kas sa teed mulle punupatse?" küsis ta kahtlustava häälega, kuid muigas.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime6th February 2014, 18:19

Robin kergitas küsimuse peale kulmu ning suunas oma pilgu sellesse ühte Roberti silma, mis tal lahti oli. "Muidugi ma teen sulle punupatse, mida sa siis arvasid?" küsis Ivy naeratades. Kaks tükki olid juba valmis! Nad hakkasid laiali vajuma juba, sest kinni ei olnud Ivy neid sidunud, aga nii tore oli tema juustega mässata.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime6th February 2014, 22:03

Robert naeris tasakesi ja pani oma silma uuesti kinni. "Ma loodan, et sa mu juukseid veel rohkem lokki ajada ei looda, sest ma ei usu, et see võimalik on," ütles ta. "Ja ma näeks täielik jobu välja, kui sa kõik mu juuksed kuskile patsi pistaks," lisas ta siis.
Back to top Go down
Robin Carter
20-aastane
Robin Carter


Posts : 603

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime6th February 2014, 22:10

Robin naeratas ja kehitas õlgu. "Noh, kindlasti oleks võimalik, aga selleks peaks need sul märjad olema." Ja siis oleks poiss ikka puhas lammas. Mõnikord oli Robin endalegi pärast peapesu patsikesi pununud ja järgmistel päevadel lammas olnud. Nunnu oli! Aga ta eelistas oma sirgeid juukseid. "Kui mul siin patsikumme oleks, siis ma punuks nad kõik patsi, aga kahjuks mul pole ja nad vajuvad kõik lahti," ütles Robin kergelt pettunud häälega. Jama oli ju ometigi.
Back to top Go down
Robert James Carter
17-aastane
Robert James Carter


Posts : 514

Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime7th February 2014, 09:45

"Sa tead, et ma sikutaks need patsid nagunii lahti, niipea kui sa ära läheksid," vasts Robbie lõbusalt. Robin oli seda ka enne üritanud ja Daniel oli välja näinud nagu 13-aastane, kes oli rastapatse tahtnud, aga polnud päris kindel, mis need rastapatsid on. Lisaks olid tema juuksed piisavalt lühikesed, et patsid ta peas veel totramad välja näeksid.
Back to top Go down
Sponsored content





Pianoing - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Pianoing   Pianoing - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pianoing
Back to top 
Page 3 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Much Active Such Epic :: Carterite maad :: Peamaja-
Jump to: